Co ty robis v Europe? (Pises nenavistne a vysmesne prispevky voci inovercom.)
Co ty robis v Europe? (Pises nenavistne a vysmesne prispevky voci inovercom.)
Vznik a vyvoj vesmiru je alebo vysledok miliardy rokov dlhej serie stastnych nahod, alebo dosledkom naplnania zameru. Co je asi tak pravdepodobnejsie?
Takze aj Ty si myslis, ze treba "dobodat nejakeho slnieckara."? BTW svoje ct. meno nam neprezradis?
Takze Ty sa tu realizujes pod dvoma nickmi?
Twnto prispevok vela prezradza o tych, co nenavidia utecencov.
Preco to dufas, ozzypes? Prezradzas svoje tajne sympatie?
Co keby si si este raz ten clanok precital? Najdes tam toto:
"Formy islamu, ktoré odmietajú nemeckú ústavu a napríklad popierajú rovnoprávnosť mužov a žien, však podľa nej nemajú v krajine miesto."
" každý Islám je v súlade so všetkými modernými ústavami demokratických štátov - povedala Merkelová "
To sa nehanbis takto klamat?
Kto vlastne bude viac doplacat na otalanie: Briti, alebo my?
Cize OBCANIA krajin EU budu citat Buchlakovej clanok a odradi ich to? :DDDD!
Co by si teda navrhoval - nejaku celkovu cenzuru?
Si ty ale kus slona, slondo.
Druhym Svajciarskom sme sa uz skoro stali za vlady HZDS. A co sa tyka druheho Norska, to prepukne potom, ako najdeme naftu...
Tak veru - ine krajiny si precitaju tento clanok a odradi ich to.
Turecko obmedzilo priliv utecencov do Europy a Erdogan sa snazi zlepsit vztahy s Ruskom. No nesnazili by ste sa ho odstranit? (V ramci demokratizacie, you know.)
Takze ked demokraticky zvoleny prezident nevyhovuje, jedinym vychodiskom je vraj snajper? Huste!
Ale vazne - len slepy nevidi, ze Turecko malo byt zdemokratizovane tak, ako bola zdemokratizovana Libya. Co by to znamenalo pre Europu, to skutocne nahana hrozu...
Odporúčame