Ozaj? Noze hod tie "jasne udaje". Ja Ti zas hodim toto: "The UK was the fastest growing major economy in 2013 and 2014."
https://en.wikipedia.org/wiki/Economy_of_the…
A pozri si tabulky "GBP EUR Historical Charts" tu:
Ozaj? Noze hod tie "jasne udaje". Ja Ti zas hodim toto: "The UK was the fastest growing major economy in 2013 and 2014."
https://en.wikipedia.org/wiki/Economy_of_the…
A pozri si tabulky "GBP EUR Historical Charts" tu:
Takze dedo,
ste Vy ale suveren...
Ale podme k veci. Pisete:
„Chlapče, CIA je nástrojom výkonnej moci USA,... ak vieš čo to je. Agresrom, teda nemôže byť, len jedným z účastníkov komplexnho procesu, keď už.“
Hm, a to preco – agresorom je ten, co pacha agresiu, nech je to uz ktokolvek. BTW ja som CIA vobec nespominal.
„Musíš na to nazerať zo strany.“
Radsej zhora – s nadhladom.
„Ukrajinci to prehnali s ukrainizáciou“
Suhlas. https://www.rt.com/news/minority-language-la…
„Procesy sa ľahko dávajú do pohybu a ťažko zastavujú ... a trvá desaťročia kým sa rozpustia a vyriešia“
Nie vzdy – napr. proces rozdelenia Ceskoslovenska.
„Brzdí to rozvoj všetkých zúčastnených strán.“
Presne to som pisal v clanku.
„Ukrajine to nevyhovuje, ale nemôže ustúpiť z principiálnych dôvodov.“
Ako viem, Ukrajina za cara neexistovala. A teraz by mohla dostat zavazny prislub, ze po medzinarodne kontrolovanom referenda ta jej cast, ktora by nechcela pripojenie k Rusku, bude prijata do EU.
Preco sem zatahujes NATO - ja som ho v clanku nespominal. A aku buducnost pre Slovensko by si teda chcel? Mali by sme zacat zase budovat druhe Svajciarsko, tak ako za Meciara?
„náš význam pre európu je nepodstatný“
Nuz doplacame na to, ze sme mala krajina. A teda nas vyznam a vplyv na EU je tomu primerany: 5,5/507, cize 1,09%. S tym vela nenarobime...
Nemozem vsak suhlasit s Tvojim vyrokom: „ale silné Nemecko ovládlo strednú európu ekonomicky a spravilo si zo štátov svoje novodobé kolónie“. Predsa v koloniach platia zakony tzv. materskej krajiny. Platia u nas Nemecke zakony? Nie. Kolonia musi robit to, co materska krajina nariadi. Ked Nemecko sa snazilo distribuovat utecencov pomocou kvot, odmietli sme. Este v roku 2010 sme boli jedina krajina Eurozony, ktora odmietla pomoct Grecku. A napokon v koloniach sa nesmie urazat vlada materskej krajiny. Ozaj si necital o „makrele“?
Mohol by si vysvetlit, ako to myslis s tym pchanim sa?
Co sa tyka menenia niecoho myslim, ze mame lepsie sance na to v Europe, ako v Nigerii.
Nacasovanie utokov na Volkswagen a Deutsche bank o niecom svedcia. V podstate su sucastou snah o oslabenie EU.
"O tomto sa v prehnitom kapitalizme nesmie hovoriť..."
Nesmie? Vsak tu stale nadavas na kapitalizmus. Co myslis, mohla si takto nadavat na komunizmus pre 89tym?
Vo svojej podstate ide o vypalnictvo. Nateraz nemame na viac ako pokusit sa o vymahanie penazi od americkych institucii. Zacat by sme mohli tymi, ktore vyprovokovali nedavnu krizu. Pravdepodobne ale vela nedosiahneme. Je vsak potrebne stale zvysovat silu EU (aj vytvorenim spolocnej armady). Nakoniec, ked sa skonci moralizovanie, totiz rozhodne sila...
"John Kerry sa v utorok počas rokovania v Bruseli obrátil k ruským občanom"
Mozno by sa Vladimir Putin mal tiez obratit priamo k americkym obcanom.
"Aj naďalej sa ale budeme stavať proti myšlienke úniovej armády"
Stavajte sa aj na zadne. De facto uz nie ste clenmi.
Takze odvolavas to, co si o mne vcera povedal?
Len pokracuj, nech kazdy vidi, kolko "slusnosti" je v tebe.
Takze este napis, kolki z tych 4000 su bezprizorni kvoli vojne. A tiez kolki su tam, kde su kvoli alkoholu.
Hlupe urazky, ktore tu sypes jasne poukazuju na kvalitu tvojich argumentov.
Trochu sa opakujes. BTW preco si vlastne myslis, ze si "slusny"? Pretoze zacnes urazat, ked nevies odpovedat?
Co keby si čestne priznal, ze nevies ako mas odpovedat?
Ty si fakt nepochopil, ze ti studenti so stipendiami su len na zachovanie tvare Smeru? Pred volbami vyvolali hysteriu proti kvotam. Teraz nemozu priznat, ze ich de fakto prijimaju, tak to maskuju tymito "studentmi a ich rodinami".
Takze ked mas take dobre informacie, poprosil by som nejake linky na tych mnohych Slovakov, ktori zomieraju od hladu.
A vysvetli, ako do toho zapada Harman.
"Kto dá najesť cudziemu človeku a sám zomrie od hladu?"
Zomieras od hladu? Zomierame od hladu? Prestan takto ospravedlnovat nasu neochotu pomoct.
Odporúčame