Takze nic?
Nebolo to nahodou tak, ze ten dom zacali podpalovat najma USA pod zamienkou demokrartizacie?
"takže nemôžeš proti tomu nič mať."
Voli vaacsiny sa samozrejme musime podrobit. Ale to neznamena, ze zle rozhodnutie nesmiem kritizovat. Vyuzitie, resp. zneuzitie otazky utecencov Ficovou vladou na predvolebnu kampan povazujem za velmi nestastne a je iste, ze nan budeme doplacat. A uz aj doplacame (Nordstream).
"Viedeň a balkánské štáty sa na nej dohodli, že uzavrú svoje hranice."
Nie je tomu tak. V skutocnosti Rakusko chce obmedzit pocet ziadatelov o azyl do polovice roku 2019 na 127 500 a v tomto roku 2016 prijme len 37 500 ziadatelov.
http://www.teraz.sk/zahranicie/rakusko-migra…
(Pre porovnanie nasa kvota, ktora tak rozohnila pana Fica bola asi na 800 utecencov.)
Znamenitymi pomockami su ostrohy a bičík. Niektore autority navrhuju ako dekoraciu aj plyšaka.
" Prečo sa o "svojich" alahistov nepostarajú bohaté, ... muslimské krajiny?"
Nuz to mas takto: Niekomu hori dom. Mali by ho prichylit jeho bohati pribuzni. Ti sa k tomu velmi nemaju. Takze nepomozeme a pristresie neposkytneme ani my. Myslis ze postupujeme spravne?
Cital si ten clanok? Lebo tu nejde o to, ze sharia by nejako nahradzala Britske sudnictvo, alebo bola nutena na nemoslimov. Tieto islamske tribunaly maju len "help religious Muslims settle financial, family and marital disputes (pomoct nabozne zalozenym Moslimom vyriesit financne, rodinne a manzelsske spory".
Keby si netrepal. Co zo sarije sa udomacnilo?
Vedel bysi tie svoje cisla nejako podlozit?
Potom sa zobudis a zistis, ze mas ruku v nočníku.
Neviem, preco by som mal pit ceske mlieko.
"pokiaľ nedôjde v najbližších dvoch – troch týždňoch k „reálnemu, aspoň miernemu zlepšeniu situácie, tak pravdepodobne Grécko obetujú z hľadiska Schengenu,“ vyhlásil (Fico) ďalej."
Tri tyzdne nas beru do 5. marca - akurat den volieb. Teda pred tym ako hodime volebny listok do urny mali by sme si spomenut na toto vyhlasenie a volit podla toho, ci sa splnilo.
Svajciari sa v skutocnosti revalvacii svojho franku branili tak dlho ako mohli. Minuli v tom miliardy frankov nakupom eur, a povolili len ked uz nevladali.
A preco? Pre toto:
Vie si niekto predstavit to zavytie mimovladiek, keby deti boli odoberane rodicom zijucim povedzme v tom Maslickove?
"Spluvinník a dôležitý pomocník – devótny prisluhovač – pri špinavej zločineckej dronovej vojne Američanov je Nemecko. "
Dalo by sa toto nejako rozviest?
Odporúčame