zdravím všetkých, ktorí ešte stále podozrievajú gruzínsku krásku :)
zdravím všetkých, ktorí ešte stále podozrievajú gruzínsku krásku :)
ja tam mám ordnung a nemá rada, keď sa mi tam niekto hrabe a prehadzuje mi zaváraniny a lekváre a ostatné veci... potom strácam prehľad, čo treba doplniť, čo chýba, čo je na tom čudné?
špajzu som zamkla, tam nesmie len tak hocikto :))) ale priznám, že hlavne pred sebou, lebo dobrá nálada podporuje trávenie
drahý abece, ak budem potrebovať poradiť vo veciach intímnych, obrátim sa na Teba s plnou dôverou, vidieť, že sa vyznáš :)
zas mi zmizol a to som sa omeškala iba o štyri minúty :((( asi si budem musieť nabudúce nohy v behu polámať ako Helenka ...
kľud, si v podozrení, to stačí, vieš aký z toho môže byť cirkus? :)))
nie je to on, ale keď to poviem ja, zas všetci budú tvrdiť opak, tak som radšej ticho ...
drahý abece, Tvoje slová sú pre mňa písmo sväté, iba dodám, že na obareniny je vraj dobrá bravčová masť
Helenka Ti iba naznačuje, že si Rale :))) budeš to mať ťažké ...
toto je asi jediný styk, o ktorý nemajú záujem ... chcú lóve
aspoň už viem,. kto ma tu mínuskuje :(
ale moja dobrá výchova nepustí ♥♥♥♥♥
drahý abece, mne to napadlo iba preto, lebo v prípade DNV figurujú ako obete úmyselnej vraždy hlavne súdružky, tak si hovorím, že za všetkým hľadaj ženu/y
pre súdruha Kvorku mám aj kus pochopenia, keby bol štramák na pohľadanie, tak s poslaneckým statusom nestačí od seba odháňať čiperky, ešte by mu bolo aj priveľa ... takto sa dostal do krížika so spravodlivosťou a bodrú súdružku rómskeho pôvodu aj tak hobľuje niekto iný ..
macchiato, to je už iba následok, ale príčina musí byť u toho manžela :)
len do tej práce trochu meškali (predsa len 9.40) lebo sa dlho do noci učili na skúšku diaľkového štúdia na zvýšenie kvalifikácie
Odporúčame