nakoniec to bude niečo ako prípad "Kvorka" :)))
nakoniec to bude niečo ako prípad "Kvorka" :)))
dobre, že si upustil od toho pohľadu do očí, možno by si to vysvetlil tak, že by od Teba pýtal aj lekárničku a preskúšal ťa priamo na mieste z prvej pomoci :)))
pán Javurek, čo ste nám týmto chceli vlastne povedať? že máme teraz nadávať na Spišiaka?
tiež si myslím, že naši policajti dosť "spanšteli", zásahovke to teda trvalo ... hlavne, že majú každý rok nové uniformy, minister manekýn sa štyri roky s ničím tak nechválil, ako s tým, že sa o nich dobre stará ... teraz sa ledva dovlečú k streľbe na verejnosti, pritvrdiť im treba a poriadne!
zdravím skalných :))) ♥ posledné predsmrtné kŕče tejto debaty budem sledovať viac-menej iba z povzdálí, nakoľko je toho času menej, ale držte sa súdruhovia, celý svet sa na nás pozerá!!!
milé knieža, aj naďalej veselú myseľ, vznešené spôsoby a snáď dovidenia :) ♥
debatník Bréet, nemaj boja, teba nemajú šancu zastihnúť ani keby chceli, môžem to dosvedčiť :))) ♥
ahoj ♥♥♥ tak si to naozaj Ty, a z čoho ťa bolia pršteky, keď sa neozveš ako je rok dlhý???
vidím dobre? alebo mám halucinácie? ahoj, si to vôbec Ty? :)
to malo ísť pod debatu o skvalitnení debaty, nejak som to omylom šupla sem :)
Tomuto spôsobu "skvalitňovania" sa hovorí, že s vaničkou vyliali aj dieťa ... úplne stačilo ustriehnuť hulvátov a tých, ktorí nedokážu diskutovať bez vulgárnych osobných útokov. Takto mi napadá v súvislosti s redakciou ešte jedna veta - čo sa len človek natrápi, kým o všetko príde ...
preboha, dúfam, že Bračekovia mravčekovia a Muška Svetluška sa toho nezúčastnili, lebo moje detské ilúzie sú v prachu ...
ja som závidela víle Amálke, lebo bola blondína :))) a v rozprávke o Škriatkovi Klinčekovi a slimákovi Maťovi sa mi zdalo, že slimák Maťo je extrémne rýchly ...
Odporúčame