nehnevaj sa, ale pedagogický dozor ráno v autobuse? boli to cigánske deti a školský autobus, nakoniec im ten autobus sadka zobrala, lebo sa to nedalo nijako riešiť
porovnášaš neporovnateľné, tu nie je reč o Tvojich ani mojich deťoch, tu je reč o náraste detí, pre ktoré nie je autoritou nič, veď sa zamysli nad tým, akí sú ich rodičia ... príde do školy a zmláti prvú učiteľku, ktorá mu príde do cesty
vieš si predstviť školu, kde je povedzme tretina detí z rôznych osád? stále hovoríš o mládeži všeobecne, ale tu je reč vyslovene o deťoch z asociálnych rodín, neporovnávaj Bratislavu a východ či stredné Slovensko, tu vznikajú v dedinách a mestách celé cigánske ulice, štvrte ... ľudia sa tade boja prejsť, lebo Ti desaťročné decka vybrakujú vrecká alebo Ťa zmlátia a všetky chodia väčšinou do jednej školy!


