veď to ty si ju svojim príspevkom k tomu naviedol, že Hron je rudolphus ... pozri si to, aj ja som to pochopila ako Sherri
veď to ty si ju svojim príspevkom k tomu naviedol, že Hron je rudolphus ... pozri si to, aj ja som to pochopila ako Sherri
mám sa, ako zvyknem hovoriť, tak nejak :((( ale dúfam, že Ty sa máš dobre
krútia sa ako červíky na slnku, ale predpokladám, že nejaké kozmetické úpravy so zaťatými zubami nakoniec prijmú, ľudia sú dosť nabrúsení ... a možno to nakoniec vypáli tak, ako píšeš
ahoj, ty si to poriešila, ja som chcela už kastrovať ...
jasné, naši politici ... na platy nám nesiahajte, odrežte nám radšej gule, či ako?
farkinca, ak by si dokázal zmlátiť ženu, tak sa s tým radšej nechváľ, tu ti nepritaká žiadny normálny človek, ani ten, čo nemá Belousovovú či SNS v láske, chápeš? sú na svete aj iné veci ako je parlament, politika a všetky tie svinstvá okolo toho, ak si nas ratý, toto ti určite nepomôže a ver, že by si sa cítil mizerne sám zo seba
dám radšej iný ...
Chlapík na tereňáku si to šinie po ceste a zrazu pred sebou zbadá skupinu asi desiatich Cigánov, dupne na plyn a všetkých zmasakruje. Potom vyjde z auta, oprie sa o kapotu, zapáli si cigaretu a čaká na policajtov. Tí doletia s majákom, vybehnú z auta, neveriacky obchádzajú miesto tej strašnej masakry, krútia hlavou a jeden sa pýta chlapíka:
"Pán vodič, a to akou rýchlosťou asi bežali, keď do vás narazili?"
ja chápem, že pod touto debatou sa čapuje gruzínsky koňak a zbierajú sa tu samé intelektuálne perly ducha, ale kam sa v rámci plurality podel môj lacný vtip o Dežkovej svadbe???
francúzsky recept je nepoužiteľný, ale sú aj iné svetové kuchyne ... napríklad čínska, politika jedného dieťaťa alebo americká, rezervácie na prevýchovu ... akurát náš šéfkuchár najradšej varí humánnu európsku stravu a isto by protestoval
Aranka, na zdravie ♥ a ja som sa potešila, že sa tu objavil môj verný kamarát pod nickom "circusVeritas" alias "opinio", ktorého už dlho niet a to je len nejaký vtipkár/ka, s tromi príspevkami :))) ale "circusVeritas" by nám dal + obidvom, lebo je to typ gentlemana na pohľadanie ♥
tak to máš pravdu ... rypnúť si do jej postavy je úbohé, veď článok je o niečom úplne inom, to odteraz budú písať takto - kyprá Šenková, blonďatá Banášová, okuliarnatá Belousovová, strhaná Radičová ... ? aj keď slovo kyprá nie je urážlivé, v tom nadpise je úplne od veci ...
veď môžu, nech si vybavia všetky povolenia, parcelu, zoženú peniaze a stavajú ... ale hádam za to neočakávajú ešte nadšenie v tvárach Slovákov? :(
Mladá Cigánka, ešte panna sa pýta pred svadbou svojej mamy:
"Mamo, a to čo sa bude diať o svadobnej noci?"
"Jáj, dievča moje, nič sa ty neboj, to ti iba Dežko dá to, čo má sebe najradšej tam, kde ty cikáš."
"Dik, mamo, a načo by Dežko dával botasky do umývadla?"
tréningy za desaťtisíce a nepomohlo ... hovorca Šmál niekedy pôsobil pred médiami ako paralyzovaný, teraz nehovorím o jeho iných odborných kvalitách, ale o vonkajšom prejave
kedysi ... teraz sa učitelia môžu spoliehať iba na svoju prirodzenú autoritu, fyzické a aj iné typy trestov sú neprípustné, čo ja osobne celkom neschvaľujem, ale pani Belousovová by sa s takýmto prístupom v školstve dlho neohriala, za facku svojmu nevychovanému frackovi sú niektorí rodičia schopní učiteľa aj žalovať na súde, za facku poslancovi tlieskajú ... divná doba
a okrem toho pani Belousovová ničím morálne neprevyšuje ostatných poslancov, akurát sa náhle rozhodla brániť svoju ženskú a ľudskú česť ... v kontexte toho, čo neslušného už o nej bolo z iných úst povedané, sa dá povedať, že načase, viacerí jej vyčítajú, že sa rovnako nezachovala aj k Slotovi ... ale načo sa zaoberať názorom opilca, ktorý by sa navyše mohol prejaviť ako agresívny človek? s tým treba radšej roky verne spolupracovať, aby si uvedomil, na akú vernú spolupracovníčku si dovolil kydať ...
pri škandáloch predchádzajúcej vlády ste neustále opakovali - ak máš podozrenie, podaj trestné oznámenie ... teraz zas - buďte ticho, na korupciu sa nejde s bubnom na zajace
v poriadku, Vakandi, vaše obavy vyplývajú z vašich názorov ... ale ako sa dá zdôvodniť odmena udelená napríklad Daniele Švecovej v takej výške??? k tomu Ste sa obsolútne nevyjadrili a tiež to má niečo spoločné s tým, za čo tu vystupujete, nezávislosť súdnictva, ibaže z opačnej strany ... ak udelím podriadenej odmenu na úrovni prezidentského platu, tak si ju kupujem!
vidím, že ani po takýchto správach neustupujete zo svojej pozície ... kľučkovanie v paragrafoch a všetko podľa zá-ko-na, len kde je v takýchto prípadoch zdravý rozum a nejaká tá morálka?
ako učiteľka by dostala okamžitú výpoveď za fyzické napadnutie, bez ohľadu na to, čo tomu predchádzalo, tak netáraj, v škole by si to nemohla v žiadnom prípade dovoliť, posudzovalo by sa to prinajmenšom ako profesionálny prešľap, v školstve je to jednoducho tak ...
a je smiešne, ak z Belousovovej robíte naprávačku morálky v parlamente, pre mňa za mňa nech sa tam fackujú aj všetci navzájom do kruhu, ale pani Belousovová ako morálna autorita na to jednoducho nemá ...
Odporúčame