je to nehoráznosť a nech si obhájcovia Harabina a bývalej koalície hovoria čo chcú ... aby sudkyňa dostala k platu ročnú odmenu 100 tis. eur a mala vyšší príjem ako prezident! vôbec sa nečudujem, že Harabin bojkotuje kontrolu z ministerstva financií, ten chlap rozhadzuje pre vyvolených sudcov nenormálne peniaze a správa sa ako arabský šejk ...

