mohol, ale ak od niekoho drzo pýta certifikát o slušnom správaní, tak by to bolo trochu divné, nie?
mohol, ale ak od niekoho drzo pýta certifikát o slušnom správaní, tak by to bolo trochu divné, nie?
samozrejme, že to patrilo Tebe :-)
to hodnotenie príspevkov by som najradšej zrušila, veď je očividné, že nejde o obsahy príspevkov, ale o niečo úplne iné ... mne zas nabiehajú samé + aj keby som napísala neviem akú kravinu
teraz klameš, nielen ich, ale aj fitnesky ;-)
Sulík to s prepáčením poriadne p o s r a l , už po voľbách som niekde napísala, že budú problémy, neviem či si ten chlap uvedomuje, ale takými ťahmi potápa dôveru celej koalície a robí si z voličov dobrý deň
a čo Vám na tejto správe tak vadí? zrejme jedine to, že premiérom, ktorý by sa tam mohol teraz eventuálne nasťahovať nie je ten, ktorého ste chceli? na zverejnení tejto správy nie je nič hlúpe, pokiaľ je pravdivá a vašu pozornosť od nadávania na "Zlepenec" neodvráti ani to, keby tá rekonštrukcia stále nie štyri ale štyristo miliónov, tak o čo Vám ide?
Lentilka, ty to tvrdíš, ako keby tí ostatní boli lepší, veď kšefty s prenájmami kancelárií majú všetci, bez ohľadu na stranu ... je to jedna z vymožeností, ktorú im treba zobrať, nech si prenájmy platia zo svojho vrecka alebo nech využívajú parlamentné priestory, je to nehorázne ako špekulujú s každým eurom od daňových poplatníkov a sami sebe schvaľujú vymoženosti
veď to, vyzerá to tak, že pranierovanie je to jediné, čo nám ostáva ...
naozaj nechápem význam takýchto článkov, dať fotku človeka spred dvadsiatich rokov a súčasnú a porovnávať a surovo kritizovať ... hádam nikto neočakával, že po toľkých rokoch a niektoré aj po troch pôrodoch budú vyzerať mladšie a tak ako predtým
príliš veľa energie venujú tomu, ako sa to nedá ... hlavne, že jej majú dostatok na vyvolávanie sporov so susedmi a na dúchanie do nacionalistickej pahreby
uff, nedá mi to ... výnimka nie je odvodená od slova víno :))) ale že máme prebujnelú štátnu správu súhlasím, len tie škrty sa nedajú robiť plošne, treba ich vyhádzať na kadejakých zašivárňach a tiež sa pozrieť na to, koľko ľudí tam pracuje ako poberatelia dôchodku
nuž, moja krásna, iba ťažko si predstaviť, že roky chodia ministerskí úradníci na kontroly na súdy protizákonne ... ale budiž, zatiaľ nedala Harabinovi za pravdu ani predsedníčka ÚS, na ktorého rozhodnutie sa H. odvoláva, takže my dve to tu asi nevyriešime, ten podnet treba podať, nech sa s tým pohrajú právnici
tí naši raz za rok pred sviatkami navaria bezdomovcom kapustnicu ... oveľa radšej sponzorujú kadejaké plesy, súťaže krásy a podobné "záslužné" akcie
Harabinove tvrdenie o nezákonnosti kontroly nepotvrdila ani predsedníčka ÚS Macejková, ktorá nemá najmenší problém s každoročnou ministerskou kontrolou na ÚS, ak sa od minulého roku nezmenili zákony a minulý rok bola na NS ministerská kontrola vykonaná, prečo je zrazu tento rok nezákonná? Len preto, že ministrom už nie je Počiatek?
no samozrejme, a všetko podľa zákona ... čo to máme preboha za zákony? ak chcú strany podnikať, či už priamo cez svoje vlastné firmy alebo takto okľukou ako fyzické osoby nech sa aspoň vzdajú príspevku od štátu, neviem, ktorá podnikateľská spoločnosť je takto dotovaná štátom :((((
tak Ti poprajem pekný večer, aj ja som doteraz krájala hríby a ešte idem čistiť jablká, každý deň nazbieram v záhrade za veľké vedro, padajú ako divé ...
ale nejakú alfinu teóriu si aj tak musíme osvojiť a prijať za svoju, aby sme nevyzerali ako príliš jednoduché osoby, ja by som si možno trúfla na teóriu chaosu, mám taký pocit, že tam sa dá iba ťažko pochybiť ...
to bolo naozaj dramatické vyhlásenie ... pointa je akože v tom, že teraz všetci modráci v panike utečú od PC? :)))
Zaza, tu sa navzájom všetci obviňujeme z jednostranného pohľadu na veci, červení kontra modrí, lietajú tu urážky, narážky ... ale ešte som nezaregistrovala, aby niekto na základe takýchto vyhlásení a reakcií zmenil svoj názor, takže je úplne zbytočné si nad tým lámať hlavu, tu dokonca nezaberú v argumentácii ani holé fakty :)
myslím, že nenapísala nič také klapkovité, to by som nemohla čítať tie tvoje príspevky, lena ...
drahá Aténa, ver, že sa na svoje oko nespolieham tak, ako to na prvý pohľad vyzerá, aj keď niekedy človek nevidí ani to, čo mu priam okate kričí do ksichtu, lebo to jednoducho vidieť nechce ...
Odporúčame