Zaujimave, ze sa mrtvy Kadyrov tak zivo rozpraval s Vladimirovicom! Petra p. co
vy v ctk na to?
Zaujimave, ze sa mrtvy Kadyrov tak zivo rozpraval s Vladimirovicom! Petra p. co
vy v ctk na to?
Uz prichadza naznak, ako sa nas "vitazstvo" ukropiny bytostne dotyka a to 110 % zdrazovanim plynu, vsk!?
A dokonca sa Rusku podarilo ozivit aj Kadyrova, dnes besedoval s Vladimirovicom v Kremli!
Pekne foto a video, ešte dávam do pozornosti, že v obci sa nachádza pravá ruska "banja", po šumiacky "kupieleň", je to prvá sauna v ČSR, ČSSR aj v SR. Šumiačania hovoria, že v jeseň z holi /Kráľovej holi/ vidno až do Pešti /Budapešti/!
Hm, ja nie som vychodniar, ale ked si napisala, ze: "A co to take
"nit," tiž neznaju.", som pohladal, lebo na skole v Prahe boli "dva"
z VS a "hutori/e/li", tak si pamatam, ze pili "dva puldeci" a hovorili
"ta tu toto nit", preto som si chcel overit, ci to "nit" ozaj na vychode
niet a tu je, ze ono je a som to nasiel tu:
Ty zmatoviceny jedinec a na ua boli a budu
z eu a ako to dopadlo!? Doveryhodnost eu
a usa pozorovatelov pri volbach signalizuje,
ze volby budu zmanipulovane a vysledok,
ze bude urcite sfalsovany, vid. nase volby v
1990!
Venezuela ma 31,98 miliónov obyvatelov
a od novembra 2018 im pred nastolenim
usa demokracie uslo 3,4 miliona;
ukrajina mala 44,83 miliona a po majdane
a dalsom nastolovani fasizmu im uslo cez
10 milionov obyvatelov do zahranicia a vo
vojne padlo okolo 12 000 obyvatelov ua,
toto chcete, rusofobni hlupaci!?
Velmi, velmi dobra reakcia RF, ze:
"Moskva: Naše vojsko zostane
vo Venezuele "tak dlho, ako bude
treba", takto uz treba ukazat tomu
usa darebackemu statu!
Co si mysli ua a petra p. a tasr,
ze FSB si necha robit sabotaze
na mosty cez Kercsky prieliv na
svojom Kryme!?
Ze olano chce, ako inac,
ved ona "je vas clovek"!
Prast, ako uhod, hovoria nasi nevlastni
bratranci spoza moravy! Pletana je ta, co
bola v base a umierala a angela ju cez
majdan zazracne vyliecila!? Nebude zo
psa slanina a z platetany cestna vodkyna!
Tak ku tomuto som zapol fitfiritku:
+10
Anglosionisti len tvrdia muziku v presvedčení ,že sú ešte stále koloniálnou veľmocou .
husar husar
5256403 dnes
10:07
+8
To je uz naozaj hroza,
co stvaraju gb smradi
a tu admini!
+1
No, tak toto je uz
vrchol, keby som
to okomentoval i
ja by som bol tiez
v gulagu!
cynik12 cynik12
5257091 dnes
15:05
No mne sa pacit nemusi, ved aj G.Chevalier
ho pouzival v zvonodrozdove v cechach ve v
zozname mien, ale ja som to skusil pred par
rokmi a bol som upozurneny, ze nick musim
zmenit a preto som ho dobromyselne na toto
upozorni a asi si nedal povedat, tak je tam!
Zmen si nick, lebo budes
zmazany.
Naco je taky aparat v eu, ked
oni nic nevedia, nic neriadia a
nic nepredpokladaju!?
Takze protektorat, dalsim jeho clenom
s obcianstvom ge-usa-ua, pridelenym
obcanom usa a ua waltzmanom, bude
kravatozrut!
Ak su ako pozorovatelia
obse veleni taki kadrovi
agenti cia ako demes, je
jasne, ake vystupy budu!
Odporúčame