Sus Minervam docet.
S prezumpciou to
mas tak, ako so sj.,
nerozumies obom.
Pocuvaj, este ked je niekto hulvat,
pise, co chce, neznamena, ze vie
o com pise a debilny je ten, co sa
v zakone nevyzna. Policajt sa o to,
ci je auto sposobile nestara, on sa
snazi zistit, ze preco nesposobile
auto pouziva nesposobily jedinec a
to je protizakonne. Kupene EC, uz
davno to nie je SPZ, ti majetkom aj
ostane, policia ho len odnime, aby
nesposobily jedinec nemohol s tak
nesposobilym vozidlom pokracovat
v pachani priestupku. Vyskusaj to,
co si napisal v rakusku alebo hu!
Ak mas VO, ihned ho zanes na DI,
este je cas, ty si buduci cestny vrah.
Tvrdost zasahu vytvarala
skrekotom jej dcera a to
mali zrezirovane. Policia
zakrocila spravne, nie je
mozne, aby si nechali po
hlavach skakat. V usa by
lezali v chladiacom boxe.
Zitny je vagabund z vpn a
co opravnuje o policajtovi
zverejnit nemo, co zasada
prezumpcie neviny!?
Zmente nadpis na:
Obama telefonicky riadi Porošenka a hranice s Ruskom
Heh, na tom obrazcoku
vyzera, ze jajconuch sa
vykecava do wc misy!
Blizi sa zima, nema plyn, nema na
vyplaty a dochodky, nemaju co zrat,
ale jajconuch buduje steny a viza.
Po pociatocnej euforii o prijati ua do
eu pride realita - hladomor na ua!
Hehe, uz sa to tu hemzi hadomi,
fabami, mcc321, teda zavislymi
grafomanmi zo sme!
Hm, neviem, ci je efektivne,
alebo zakerne toto vedecke
konanie:
Slovníky sa pripájajú k akcii zamestnancov SAV
Zhrnutie situácie: “katastrofálne financovanie slovenskej vedy je notoricky známe – v minulom roku dávali menší podiel z HDP na vedu len v Rumunsku, Bulharsku a na Cypre”
Cela redakcia sme nedokazala skryt
podporu tzv. pravice aj keby chceli.
V predvolebnych clankoch mali vzdy
kandidati typu dzurindik, uveta, lipsik,
kiska v sme vyhody, lebo sa im sme
neskryvane strkalo do konecnikov. No
to vsak bolo marne, narod, co nevidi
na modro, to v sme davno vo vacsine
42,7 %, prekukava. Par odchovancov
oks sme, co tu denne robi brajgel nie
je narod, su to len zufalci, ktori uverili
zapredancom, co pozliepaju do sme
vzdy nejaku poskodzujucu zakernost.
Asi dvesto Harabinovych zlocinov rocne
a stokrat ako Gasparovic zabil polovnika
a podobne sprostoty o tom ako sa Fico
nechce priznat, ze pil kolu pritom sa tam
veselo rozdavali uplatky za kriminalnu
privatizaciu Miklosa a Dzurindu , co je pre
tieto noviny a ich fan klub menej podstatne.
No, sme sa stanu pod inou hlavickou, ale
s pevnym jadrom oks, hovorcami nejakych
inych pravicovych skupin, jednoducho sa
prida tam, kde mu jeho chlebodarci nejaku
trafiku podhodia.
Medvedik to usa fiasko este
velmi racionalne pomenoval!
Hehe, kakapo z usa by najskor mal
ozrejmit. co to je ten "zazrak", ze:
"medzinarodne spolocenstvo“, realne
nic take neexistuje. Je to len skratka,
ktoru hojne pouziva usa, cia a novinari.
Jasne, ze medzinarodna spolocenstvo
existuje, kto ho okrem usa predstavuje
si vyzaduje vyberove odpovede, su to
ad hoc spolky usa a spojencov, vzdy
vtedy, ked si niekto v usa spomenie, ze
uz par tyzdnov nevyvolali ziadnu vojnu!
Potom sa v mediach spusti cia kampan,
ze:
- medzinárodné spoločenstvo neuzna
separatistické referendá na východe ua,
- medzinárodné spoločenstvo vyjadrilo vôľu rezolúciou. ...
medzinárodné spoločenstvo je nejednotné v otázke Iraku. ...
- do oblasti boli vyslané jednotky medzinárodného
spoločenstva, aby implementovali rezolúciu...,
- medzinárodné spoločenstvo musí niesť svoj podiel
zodpovednosti za túto tragédiu.
Kakapo z usa si mysli, ze je hovorca za medzinarodne
spolocenstvo a preto tara o neuznani toho, co usa same
stvorili a preferovali - KOSOVO!
Vy, "redaktori sme", sa nehanbite zo
seba robit martyrov? Ved prave vy ste
to jadro odronov, co z vtedy jezikovho
mienkotvorneho sme, spravilo dennik
uzitocnych idiotov z oks. Znicili ste ako-
tak objektivne spravodajstvo a potom aj
diskusie k nemu! Bezte uz do PE, vy
obludarium oks!
Hehe, kto zasial vietor,
uz zne burku! Uz sa to
na ua jasne fasisticky
profiluje! Nada bombit!
To muselo byt este
meru osmom, mojko,
vsak!?
Hm, zduhovatelo na
rkc, jak na fare, tak
na farme, terminaci.
No, uz sa eu a v ua
nemusia bat o plyn,
zimu rkc prehreje!
Je jasne, ze waltzman a jeho
vlada s jajconukom, uz vedia,
ze Donbas, Luhansk, mozno
Oddesa, ku ua sa uz neprida,
preto ich treba rozbit, znicit a
potom im povedia: "Nech sa
paci, pripojte sa k Rusku!"
Uz som toto v minulosti pisal.
Urcite sa tak stane po Milane.
Rubel sa zotavi a pojde dalej az takto:
Zomrel Obama, ale o 10 rokov sa nudil v nebi, tak
poprosil Boha, aby ho pustil späť na Zem, zistiť,
ako sa má jeho krajina. Boh súhlasil.
Obama ide do jedného baru v New Yorku. Objedná
si rum a informuje sa u výčapníka, čo nového, ako
ľudia žijú, ako sa rozvíja krajina, aké sú problémy.
Výčapník sa začudovane pýta:
- Akéže problémy? Veď sme jedna velikánska krajina,
všetko okolo nás je naše..!
- Ako to? A Irak, Afganistan...?
- Už je všetko naše!
- A Európa, Afrika, Blízky-východ...?
Výčapník zpod pultu si vyberie glóbus, roztočí ho
a pyšne vraví:
- Veď vravím, že sme svetová veľmoc! Celý svet je
náš!
Obama je natešený, pyšný a spokojný. Objedná si
ďalší rum, vypije a pred odchodom vraví:
- Tak teda, ďakujem, priateľ môj. Koľko platím?
- Jeden rubel a dvadsať kopejok...
Odporúčame