Prechadzal som cez mesto
a na Hvizdoslavovom c.4 sa
vyznamne v oknach svieti a
pohybuju sa tam tiene 3. sek.
analospeleologov.
Prechadzal som cez mesto
a na Hvizdoslavovom c.4 sa
vyznamne v oknach svieti a
pohybuju sa tam tiene 3. sek.
analospeleologov.
Ale ten asinus ma xy nickov
a ja som tiez musel cmajznut
zene mobilne cislo, ako pise
kolega hore!
pprap. VB ma napraskal
a admin ma dal do gulagu
za vyjadrenie k elektrine
takto, citujem:
Vaše konto je dočasne zablokované
Dôvod: Kvôli porušeniu pravidiel na debata.pravda.sk Vám bol zablokovaný prístup k tejto službe.( Spravne, treba to dostat do ruk statu a obesit tych, co v minulosti dopustili, any sa v SR roztahovali cudzaci na tom, co postavili nasi otcovia!)
Hmm, samodestrukcne zhovadenie
sa gertrudy ma svoje dopady, mozno
jej pomoze zmena volebneho zakona
v nemecku tak, aby mali pravo volit aj j
ej exodusove deti z is!
OK, mas dobre nazory, len
si davaj pozor na pravopis,
pise sa "zvysit", take hrube
chyby dehonestuju i dobry
prispevok!
Hm, dost diplomaticke vyjadrenie toho,
co sme tu viaceri pisali davno, ze na ua
ukrofasisti vyprodukovali nezmieritelny
antagonizmus medzi juhom, vychodom a
medzi ostatnym uzemim. Snad si nikto,
okrem svetovych hlupakov z usa-eu cia,
nemysli, ze po vrazdeni v Odese, DLR a
LLR budu ludia volit tych nezmieritelnych
nepriatelov!? Na to sa nikdy nezabudne!
Nezadlho budu v kijeve plne fonariky!
Je potesujuce, ze toho vyhlasovatela
podporuju taki jedinci, ako je uboziak
pupusssko pod x-y nickneme s IQ 42!
Hehe, ten sluha velvyslanectva
usa sa od butoru dozvedel, ze
den vzniku csr je prelom? Ved
to malo byt, ze:
"Deň vzniku Československa bol
v dejinách historickým prelomom"
Vsimol si si, ze ta
"hlupost" bola hore
ohodnotena 8 a ty
0, takze si, popuss,
niekde spravil chybu!
On nie je tym, co pises, je to ubohy jedinec, ktory sem
generuje tie tupe narazky a ktory ma, analyzujuc jeho
prispevky, dost znacnu psychicku poruchu, ide u neho
o osobu s expanzivne-paranoidnou dusevnou poruchou
osobnosti, precitlivenou na svoj neuspech, neschopnou
odpustit, podozrievavostou a naklonnosťou na prekrucanie
faktov, cim neutralne alebo priatelske ciny inych vnima ako
nepriatelske alebo opovrzlive; je patologicky nachylny na vlastnu
nadmernu dolezitost a castu prilisnu vztahovacnost. Toto jeho
spravanie a prezivanie, ktore jeho extremnostou a neschopnostou
adaptovat sa na zivotne situacie, vytvara opakovane problemy
pre jeho okolie.
Hm, hlasovanie ukazuje:
• kto su dvaja svetovi satani, ktori obhajuju
iba svoje zaujmy a nezaujima ich ziadna
demokracia, ani vacsinovy nazor!;
• ze osn je urad podriadeny usa a israelu a
pravdepodobne uz od jej vzniku nerozhoduje
o nicom s cim nesuhlasi cia a mosad!
Kolky nick je teraz pouzivany,
ked:
Ivan Hrozný
Prezývka: Pupušššško
Vek: 52 rokov
Pohlavie: muž
Stav: komplikovaný
Príspevkov: 5255
Tento používateľ bol zablokovaný z dôvodu porušovania pravidiel na debata.pravda.sk.
Hehe, kaplan, ty si tu taka
Bufo bufo na prameni kym
ta nevyberie Bubo bubo!
Co k tebe a ku tvojim
vyhrezom, len tolko:
Ecce asinus!
Zlodeji, ktori umoznili vykradnut SR
vsetky nase elektrarnecke aj ich
rozvodove sustavy, vybudovane este
za socializmu nas teraz este mienia
vycmulat aj o nase zarobene peniaze
tym, ze neprisposobivej skoromajorite
budeme platit z nasich peniazi blaho
cez fond solidarity. Len neviem, ako
dojde k spravodlivejsim cenam energii
pre ostatnych spotrebitelov?
Odporúčame