No, vyzera, to tak, mas
pravdu, aj ten kravatozrut
rubal za svojimi panmi.
No, vyzera, to tak, mas
pravdu, aj ten kravatozrut
rubal za svojimi panmi.
Hehe, ukrozlodej pisti, ze ZSSR,
ved ste smiesni s tou mantrou cia
z doby kovboja ronyho. Zaplat dlh
Rusku a nekradni plyn a ropu pre
eu! Vojnu ste zacali vy na majdane
a teraz neviete kam z konopi, svoji
ta, arsenju, obesjat!
R.I.P.
Ak sa dostane medzi muklov,
ma pomerne kratku zivotnost.
Este sa sice nestalo, aby
sa lietadlo nevratilo spat na
zem, no ctk a p.p. to mozu
zmenit!
Daj link, ktorym sa daju
potrdit tvoje vyplody.
Tie taraniny ctk p.p. su presne
smerovane na skupinu takych
jednoduchsich jedincov, ako ty,
co nemaju ziaden vlastny nazor
a nemaju schopnost analyzy a
syntezy udalosti a dejov.
Od zverejnenie zaverov
toho vysetrovatela z NL,
ze: "pravdepodobne po
zásahu vysokým počtom
vysokoenergetických
predmetov", sa roznymi
trikmi snazite tlacit do
hlav kaleraby znenia: "ze
aj ked sa v predbežnej
správe priamo neuvádza,
že Boeing 777 zostrelila
protilietadlová raketa
odpálená zo zeme, avšak
jeho zistenie tento záver
naznačuje." Tak ktore su
to tie zistenia? Ved keby
do toho lietadla praskla
raketa, roztrha ho na cucky!
Ked si spravu: "pravdepodobne
po zásahu vysokým počtom
vysokoenergetických predmetov",
prelozime do beznej komunikacie,
bude zniet: "po zásahu davkou z
automatickej rychlopalnej zbrane".
Holandan jasne vyhlasil, ze su si
isti, ze trup poskodili PROJEKTILY,
ziadne reci o buku, ani avsaky, ako
ste to odslahli z clanku p.p.!
Tvoja cinnost, tu na
diskusii, je skolska
ukazka grafomana.
Opat nadpis s dielne p.p.!
Kde je v clanku ta vyzva Si
Ťin-pchinga? Sledujem Ru1
a tam V.V. PUTIN, nie "vraj
charakterizoval", ale ju jasne
menoval, ako medzinarodnu
situaciu „nestabilnu“!
Tym padlym gorilam zatemnuje
mozgy 44 % SMER SD a to, ze
aj napriek opozicnym polenam
vlade pana premiera FICA dari!
Uz v minulosti pistali: lebo fico,
bubu fico, lebo smer, bubu smer.
Ako vidime zjavne nestaci, ludia
vidia, ze ta "pravica" a madarski
nacionalisti si 2 x polozili vlastnu
vladu. A nastastie volici si nijako
neosvojili mienky mienkotvornych
redaktorov minkotvorneho dennika
SME. Diskusie o sankciach ukazali,
premier mal pravdu o ich zlovoli a o
sebaposkodzovani eu! Sme sa takto
strapnili:
Hm, ked to tvrdi cia
tak ten pocet treba
delit 10, ci 100.
Tieto bludy: "sa udajne dohodli
zastupcovia 28 krajin eu", uz tu
zacinaju byt otravne.
Takze ua pokracuje
v kradnuti plynu a eu
mlci!
A jeho teta za to po
prahe vlacila miliony
v igelitke.
Este dodavam, dobre by
bolo, keby ste napisali,
ze ktore a cie navrhy boli
vypustene! Napr. navrh
od kanika, ktory on dava
a stahuje, ako gate a to
nie je sam, bol stiahnuty
navrhovatelom, teda tie
zakony opozicia stiahla!
No tak toto je komik,
figel mu nieco natara
a on chce byt ihned
mediator, lebo on sa
domnieva, ze je NR
v nejakej krize, ale tu
ziadne nie je. NR SR
je uznasaniaschopna!
Odporúčame