Ale meni a to najma tvoje toto:
"Preco ludia komentuje nieco o
com nemaju ani sajnu??" No a
ku zmluvam. “Ab initio nullum,
semper nullum"
Ale meni a to najma tvoje toto:
"Preco ludia komentuje nieco o
com nemaju ani sajnu??" No a
ku zmluvam. “Ab initio nullum,
semper nullum"
Este by som dodal, ze keby
priroda respektovala to, co
lgbt vyhlasuju za normalne,
boli by ludia hermafrodity a
matersky pud zeny by sme
mali vsetci. No priroda si to
zariadila inaksie, deti sa tu
rodia zo vztahu muz-zena,
takze je logoske, ze tu oni
tvoria rodinu. A keby sa g a l
nepretrcali po mestach a
nerobili neplechu, nikto by
sa o ich sukromne techtle a
aj mechtle nezaujimal. No a
keby LGBT zacalo v Rusku,
ihned by cely svet, najma usa
pustili do revu, ze je to proti
bohu a prirode, ale kedze RF
je proti, ti usmani tlacia celu
eu do uznania nezmyslov!
Tvoje predstaby o referende
su naivne a kratkozrake. No
a teoria statu a prava ti tiez
nic nehovori a nakoniec nie
su zanedbatelne naklady na
vykonanie referenda!
„Chcem posilniť aj samotný výcvik
policajtov, aby všetci, ktorí skončia
akadémiu, boli okrem teoretických
znalostí pripravení do praxe aj
fyzicky.“ , vyrok docentky, co nema
potuchy o ucebnom plane A PZ. Uz
prijimanie na studium spociva v
previerkach telesnej zdatnosti. No a
o vyucbe specialnych predmetov by
jej nemali ani nic povedat, lebo po
vykopnuti, kedze je neschopna, sa
stane advokatkou a vsetko rozkryje!
Ja by som sa strasne
rad dozvedel, kto plati
ten cirkus duhakov aj
flandakov. Referendum
zaplatime vsetci, zda
sa, ze bude neplatne.
Hm, porosenko: "za hlavnú podmienku a jediné
východisko z krízy považuje ukončenie dodávok
zbraní vzbúrencom na východe a aj prepustenie
všetkých zajatcov.", plne s tym suhlasim, staci
aby stiahol svoje bander hordy, ktore nosia na
vychod zbrane a potom ujdu a zbrane nechaju!
No a mali by prepustit z kyjeva novinarov, co ich
zajali pre plnenie povinnosti. No a preco nebol
na sumite rompouj, co borozo, naco tam bola
ta hluchinema teta?
Rychlo si este raz precitaj
co je v clanku napisane a
potom vyslovuj mienky.
Kde ete to hniezdo
zla nezasialo zlo?
Kde sa objavi co i
len mrt usa, uz je
tam zlo! Go home,
yankee!
"To akú mapu Ukrajiny aj s
Krymom", kde je ta mapa?
Heh, ten porosienko nemoze
ratifikovat nic, lebo plati, ze:
“Ab initio nullum, semper nullum!„
A ty si odkial vypatral, ze
Lukasenko nieco zabil na
stenu? Citas vobec co sa
pise v clanku?
Eu zlepenci a usa varovali,
a co varuju seba? Ved oni
zasahuju vsade, kde ide o
vojny za ropu!
A zda sa, ze zaroven si
porosionko podpisal aj
svoj ortiel o definitive +.
Zda sa, ze to vozia
skor v nejakej dutej
pprap. agave, vsak!?
Tieto chobne vyplody
lysenka asi nepomozu
zajtrajsiemu rokovaniu
v Minsku. Keby naozaj
islo o tanky z RF, uz
by o tom taral ktery a
razmusel.
Taketo uvahy su jasnym
pokusom vbit klin medzi
RF a BLR. Nevysla BLR
"jar" v Minsku, tak toto!
Nieco sa deje, ked uz aj tu
zacinaju davat, ze banderi
dostavaju na frak a este sa
ani diskusia nezrusila.
Aj na Titaniku sa oslavovalo
a slubovalo a tiez uz isiel ku
stredu Zeme, ako ten kuter
v Odesse!
Odporúčame