Asi preto, ze oni
SVK vybudovali!
Co si dokazal ty?
Pri sledovani tv prenosu z
oslav 70.vyrocia SNP mi
jasne vyplynulo, ze medzi
aktivnych protivnikov SNP
pribudla aj rtvs priamym
prenosom z Pamatnika v
BB. Ten "komentator". ci
co to bolo - strizinec, sa
trapne pokusal o debatu
s veteranmi SNP, no a ta
mikova rezija prenosu mu
strasne pomahala zmarit
pietu oslav. Ved je vrchol
trapnosti, ked v P SNP sa
kladu vence a rtvs neda k
tomu komentar, ze kto ich
tam poklada, ale davali to
"zvatlanie" strizinca, ptfuj!
No, takze tvoj primer
v prvom prispevku sa
da aplikovat na to, co
sa deje na ua. Zmeny
spravene banderami z
majdanu su, ako hore
pises, jasny puc!
Tie meteorizmy su
bezvyznamne pre
diskusiu, chod ich
vypostat na sme.
Som hrdy na pana premiera
R.FICA za jeho pragmaticke
postoje a ze nepodlahol tym
eu zbabelcom a ich uplnej
nesvojpravnosti pri suhlase so
sankciami diktovanymi usa!
A co ma eu spolocne s ua?
O com neclen ua chce s eu
sumitovat?
No, jasne, ze v pohode, su
naivne, kratkozrake SR≠ch!
Argumenty som dal, je to
teoria statu a prava a este
U SR.
Krasne odfotene prichadzajuce "kolóny
tankov a obrnených vozidiel z Ruska na
Ukrajinu", ako to vidi komicka Psakiova.
Správy o nezvestných vojakoch
sa objavili najma v hlave petry p.
a potom na sociálnych sieťach
a najma tu:
Ano, tak to je, na
teba si spominam,
dal si uplatok, ale
aj tak si nedokazal
podliezt latku, test
si nedokazal ani len
zacat, si slaby a tu
sa teraz nemozes
zmierit s tym, ze sa
ti nepodarilo dostat
na A PZ SR!
Takze, keby tam bojovali
ini vojaci z RF, urcite by
potvrdili, ze tam su! Daj aj
casovu os, kedy sa to, co
pises stalo!
Takze, precitaj si, co je
v clanku napisane a
potom vyslovuj mienky.
Zda sa, ze si podkuty v temetike,
vsimni si slova docentky: "vycvik
policajtov", ti tam idu studovat po
previerkach telesnej a zdravotnej
sposobilosti na studium, preukazu
ju potvrdenim v prihlaske. Policajti
studuju, okrem tych, co pises, aj
ine predmety aj so spravodajskym
zameranim, takze nevies o com to
je a som rad, ze nevies.
No, Богатенкова: По ее словам, ранеными
переполнен госпиталь в Ростове-на-Дону,
a kde je nejaky dokaz, video, fotky preplnej
nemocnice, preco je to len "podla slov, vraj,
udajne"?
Toto je jasna prochazkovina.
Citujete tu velmi casto a zle
tu rusofobnu petru. Nijako sa
nedari namocit RF a PUTINA
do debaklu cianato a eu na
ua! Tu si vlastny narod vrazdi
porosionko a osn, obse, ani
ck nekonaju ako maju a na co
boli ustanovene!
Odporúčame