Jaaj, mojko, ja
uz davno spim
a spokojne. No
uvidi sa, co sa
so SR sketasi!
Jaaj, mojko, ja
uz davno spim
a spokojne. No
uvidi sa, co sa
so SR sketasi!
Uz nam bude dobra,
uplna zamestnanost,
laska a spravodlivost,
vyborne to sketasil!
Blahozelam pravde za
cenzurovanie, podobne
ako na sme! Cenzura
je na clanku:
Ombudsmanka: Policajný
zásah v Huncovciach bol
perfektný
Vies, co je citat
s porozumenim,
alebo si hlina?
Co ty kritizujes pipinku, ved
rusi su rodeni okupanti, vid.:
No, ten obava ma pravdu,
Rusko chce vojnu:
Co to taras, kde to ten jeden
ateista povedal, ze chce byt
krestanom-katolikom? Ten sa
len vyjadril, ze podstupil bezne
sviatosti, ktore dostavaju deti
na SVK od rodicov, bez svojej
vole to ovplyvnit. A na VS sa
ten ateista dostal presne tak,
ako potomok komunistov z pp
a potom uzernik az filantrop!
Mas zle informacie o
sviatostiach, sudruhu.
Kiskov otec a mama,
kovani komunisti, by
ti to mohli vylozit.
Mus je velky pan, ale
nemus este vacsi! A
co je toho nosica NC
za mier do toho, kde
na svojom uzemi ma
rozmiestnene vojsko
RF?
Ten to a tento nosic mieru z usa konecne v
prejave, ktorý v stredu predniesol v Bruseli,
povedal:
"NATO zasiahlo v Kosove až po štyroch rokoch
zlého zaobchádzania s tamojším obyvateľstvom,
a Kosovo sa odtrhlo na základe referenda, ktoré
sa uskutočnilo v spravodlivých a demokratických
podmienkach.",
teda obava v Bruseli uznal, ze Krym referendom
konal v medziach medzinarodneho prava, ked sa
pripojil k RF.
Kde je link na sturm
banderovcov na VR)?
Presne tak, kiska sa
z uzernika prerobil na
filantropa.
Dva pokusy museli byt, ved
na vacsinu treba aby cvarga
stlacila najmenej styri "ZA"
naraz!
Strasne sa mi pacilo vyhlasenie
tej kriminalnicky july pletany, ze
ako prezidentka bude najlepsie
bojovat s korupciou a podvodmi.
Aha, takze dobre rano
stara barosa, EU sa uz
spamatava, ze UA je
v rukach cvargy, ktora
ju nedokaze spolahlivo
riadit
No co, lipsuc a kol., nepojdu
podporit tu UA demokraciu?
Preco by sa nemali pozerat
z okien, ved ostrelovaci, vraj,
neboli z radov rebelov!
Gesto, gesto, zfale
gesto z neukojeneho
ega a prehnanych
ambicii!
Ján Fojtík
Prezývka: JUDr_Istota
Vek: 50 rokov
Narodeniny: 24.12.1963
Mesto: tu doma
Príspevkov: 647
Mojko, nebobaj si
vestec a vycital si
mi to z guli!?
Odporúčame