No a ty si to, podobne
slovu kojot, vsak!?
Koncim s pozeranim francuzkych filmov a do CV
prestavam pisat, ze som absolvent Bilingvalneho
Gymnazia Metodova BA a maturitou z Fj.!
http://www.cas.sk/vyhladavanie/?q=kunikunda&sn=&ha sh=08609771b62
Ako je mozne, ze vydochli
obe turbiny? Zla pilotaz, ci
sabotaz??
Koho, no vsetkych a potom im poslu
humanitarnu pomoc-bagre na kopanie
hromadnych hrobov.
Krasnu vetu povedal debilko sasa vondra, ze:
ceske vojsko sa do operacie nezapoji, ale je
pripravene na naslednu humanitarnu pomoc.
To mi pripada, ako keby vrah povedal obeti,
ze ju sice zavrazdi, ale potom jej zavola RZP!
Hmm, asi sarkozi teraz povie, ze Kaddafi
nariadil pilotovi, aby sa sam odbuchol!
"povstalci" a zapadni ani nemozu verit, ani keby
Muammar sedel v OSN. Oni uz citia farbu ropy.
Kerosin a bomby uz maju ropnou a info mafiou
zaplatene tak to uz musia spustit!
amerika v noci!
Preco sa onanujete s nejakou "bezletovou zonou",
povedzte otvorene, ze chcete bombardovat Libyu
a neskryvane kradnut ropu!
To nefunguje, odpoveda mi, ze mam nainstalovanu
vyssiu verziu IE, naistalovanu automaticky s SP 1
pre W 7.
Druhy zmatok patkana dzurindu,
ked sa Oravice odtrhli od Tvrdosina!
PAZURE V TOM MAL I ERNEST.
Kornaz hort ma pazure v diskreditacnej
kampani hanzela proti SMER-SD, ale aj
v ukradnuti a sprivatizovani Oravic!
Hmm, tento marnomyselny idiotko postupuje podla tohoto manualu kdh:
EXKLUZÍVNE Únik tajného dokumentu z KDH: Majú úderku na balamutenie ľudí!
17.03.2011 09:10
BRATISLAVA - Neuveriteľné, k akým praktikám
sa uchýlili členovia KDH. Podľa emailu, ktorý máme
k dispozícií v našej redakcii založili tajnú skupinu a
nie hocijakú. Má združovať mladých sympatizantov,
ktorých hlavným cieľom bude masovo reagovať v
diskusiách pod článkami na internete. Nie však slobodne,
ale tak ako im to prikáže vedenie KDH.
A ty chapes, co chcel
diskuter povedat a co
ja?
Hmm, aj ja si myslim, ze
sa topi ten gangster lispic!
To je co sa sprostost? cely
svet sa na tejto apokalypse
v JPN nabali, len SVK bude
postihnute! A pytam sa: Uz
sa na SVK nevyraba v JE
ziadna elektrina, to sme ju
vozili z JPN??
Hehehe, boj dvoch "Titanov
odbornosti", alebo boj dua:
"ketasnik" - "vypravca"!
Hehe, prasiatko miloslava vykrmi rtvs
pomyjami aj dana buratina na kulture!
Odporúčame