Dobre rano stara mama NATO!
Clanok a vyjadrenia "spojencov"
mi evokuju klasiku:
"To je manifest císaře pána o vypovězení války," řekl policejní strážník k Švejkovi.
"Já to předpovídal," řekl Švejk, "ale v blázinci o tom ještě nic nevědí, ačkoliv by to měli mít z první ruky."
"Jak to myslíte?" otázal se policejní strážník Švejka.
"Poněvadž je tam zavřenejch mnoho pánů důstojníků," vysvětlil Švejk, a když přišli k nové tlupě tlačící se před manifestem, Švejk vykřikl:
"Císaři Františkovi Josefovi nazdar! Tuhle vojnu vyhrajem."


