Dolu som dal toto, precitaj
a budes mudrejsi:
http://vidan.blog.sme.sk/c/242832 /Kto-strielal-v-Devinskej-Novej-Vsi-viac-vrah-aleb o-policajti.html
Dolu som dal toto, precitaj
a budes mudrejsi:
http://vidan.blog.sme.sk/c/242832 /Kto-strielal-v-Devinskej-Novej-Vsi-viac-vrah-aleb o-policajti.html
Hehehe, ty si derivat imb,
co je to "Slovakov y povolania"?
Ale to sa mylis, ihned v prvej vete ma
nespisovne slovo "jak", no a v poslednej
ma zlu skladnu slov. No, ty mas chybu:
"...jednu, ak...", staci, imb!?
Aceton - diabetes mellitus, alebo užívanim
laxatív môže byť jeho koncentrácia zvýšená.
Tito diletanti, veliaci PZ a MV SR, robia
hanbu policajnym vysetrovatelom. Nutia
ich nekonat, res. konat "ako sa to neda"
a potom su doobhliadky, polrocne terminy
na vystupy jednoduchych ukonov. Toto si
precitajte:
http://vidan.blog.sme.sk/c/242832 /Kto-strielal-v-Devinskej-Novej-Vsi-viac-vrah-aleb o-policajti.html
Pocuvaj, len tak jemne naznac,
aby som sa zorientoval, kde si
nieco napisal o historii a Libyii!?
SMER SD a SNS maju NR SR 77 kresiel, takze
velka hanba je volit sdku ds a zlepeny lunapark!
SMER - SD a SNS v NR
SR nadpolovicna vacsina!
cia a nejaky libyjsky bonzak
oznamia, ze Muammar drzi
vreckovu atomovu bombu a
rucny vyvojnik otravnych latok.
No, na hlavu je ten, co
nevidi v lipsteinovaj reci
k masam, jasny prikaz
ministra pre policajtov na
vypracovanie navrhu na
vazbu!
Kaplan, skoro som si
dal po prstoch, ale +
ti za toto musim dat!
Kubo, tak preco ten diletant
robi taketo vyhlasenia:
"Podnikateľ bol zadržaný, lebo podľa Lipšica existujú väzobné dôvody pre jeho trestné stíhanie."
No, brese cerveny lipstein aj miklos.
Pamataj, ze pes ktory brese nehryzie!
Preco uz dopredu vykecal postup OCTK?
Ale to sklbete este z toho,
co sa nasetrilo za CSSR!
Ja im to tu uz dlhsiu dobu
pisem a oni ma minuskuju!
Tak si zmen nick a nic nepis!
Kvoli tejto vete:
"Podnikateľ bol zadržaný, lebo podľa Lipšica existujú väzobné dôvody pre jeho trestné stíhanie."
moze podozrivy M.V., uspiet na US SR.
Odporúčame