Bodaj by ho v najblizsej dobe
oslovil Rom, ze svatko!
Bodaj by ho v najblizsej dobe
oslovil Rom, ze svatko!
Zaludko, uz sa citim ako za socializmu:
Plány revanšistů zhatí naši vepři boubelatí!
Zmenia sa statistiky, kedze sa VP budu
davat od 17, najviac nehod budu pachat ti
mladistvi a nebudu sa ratat do nehodovosti
"dospelych" a ma to znizene o 5000!
Hehehe, omladzuje sa
baza darcov organov!
Zlikvidujte uz konecne
tych diletantov z tejto
lunaparkovej vlady!
No, ked dokazes vytvorit
taku dekompreciu, ze ju
prevratenu vcucnec!?
PS: Ale madar, tak paritne musel dostudovat.
Glans ich ani nemoze potrestat,
sam je plagiator, skuste si nanho
posvietit, novinari! Opytajte sa jeho
spoluziakov, co to bolo za nemehlo.
Uz som ti pisal, ze keby nie
GULAG admina, videl by si!
Preco si nedal cele znenie:
zak. č. 460/1992 Zb. článok 5
(1) Nadobúdanie a stratu štátneho občianstva Slovenskej republiky ustanoví zákon.
(2) Nikomu nemožno odňať štátne občianstvo Slovenskej republiky proti jeho vôli.
Plány revanšistů zhatí naši vepři boubelatí!
http://img.bleskovky.sk/303906.jpg
http://img.bleskovky.sk/303898.jpg
http://img.bleskovky.sk/303903.jpg
Naco nam je armada,
ked mame toto:
http://img.bleskovky.sk/303906.jpg
Hrusak by mohol povedat,
ako si dal lispis vyliftingovat
podobanu tvar! Kolko za to
z nasich dani dal, ci ako ked
si dal robit prieskum na MS,
ci ho ludia maju radi, ostane
ticho?!
Keby som nebol v adminovom gulagu,
napisal by som ti, co si o tebe myslim!
Odporúčame