Statskripl?
Ale kdeze, nie na tabletach, on
je tak nerozumny od narodenia.
No, tak to je horsie,
z alkoholu vytriezvies,
ale tvoja udrenina je
vecna.
Hmm, dzurindik chodil
kupovat poslancov do
elektry. Tato vuvuzela
si ich kupuje na urade
vlady. Ale zuby ma uz
nove a vacky vytahane.
Lipsic, tento pirat pacha
trestnu cinnost verejne a
preco ste ho nezacali
trestne stihat a nedali do
vazby!?
Co teraz? Zlikvidovat tuto
zlodejsko-klamarsku
zlepenu koalicnu cvargu,
je po navrate aj zotrvani!
Po tomto cirkuse je jasne, ze
je zbytocne apelovat na tych
zlepenych poslancov, aby volili
verejne, alebo tajne. Jednoducho
koalicni su nesvojpravni a su
vyviazani hlasovat tak, ako im
prikazu a pritiahnu skrotum!
Len preco mlci vuvuzela z vlady ked
uz aj nove zuby ma!?
Tanecky kobry...
o obcianstve, zbraniach
a popri tom sa vykradnu
teplarne a otvoria zlate
padaky!
Hehehe, mas kozmicky meteorizmus!
Vsimol si si, ze opozicni poslanci, cez
diskusiu v prvom citani, sa jasne nedali
oklamat a otvorene vyjadrovali nedoveru
matovicovi!?
Podviedli podvodnika!
Krasne sa zlepenec vymaloval,
klamstva, falos a psie kusy pri
hlasovani ich uplne deklasuje!
Je "nabiledni", ci sa hlasuje tak
alebo onak, kto raz oklame je
klamar! Som rad. ze im opozicia
neskocila na "spek"!
Krasne sa zlepenec vymaloval,
klamstva, falos a psie kusy pri
hlasovani ich uplne deklasuje!
Je "nabiledni", ci sa hlasuje tak
alebo onak, kto raz oklame je
klamar! Som rad. ze im opozicia
neskocila na "spek"!
Takze jasne potvrdzujes, ze
zlepenec drzi len na principe
kupovania poslancov a strachu.
Uz sa perou, uz se perou...igor je uz
mimo klubu zhulencov a co bude s
antichartovnou a spejblom prohazkom?
Kazdy ma plnu zlepenecku papulu
antikorupcie a oni jasne preukazuju
najhrubsie zrno svojej skorumpovanosti!
Len preco mlci vuvuzela z vlady ked
uz aj nove zuby ma!?
Hehehehe, na koalicnej rade
ozrali obycajneho matovica,
zajtrajsie hlasovanie bude +
a zmatovic bude mat 20 mil.
No, belova most-hydina visi
na durayho psich obojkoch
Kutyaszorító I,1982 a
Kutyaszorító II, 1989!
Heheh, koalicia odlozila hlasovanie
a matovic tak uz ma 20 melonov vo
vrecku. Zajtra bude poslusny lokaj!
Odporúčame