Freóny sme prestali používať pred vyše 20 rokmi. A pred pár dňami svet obletela správa, že v tomto roku je ozónová diera nad Antarktidou rekordné veľká. Kde sa stala chyba ?
My sa tu hráme s gramami CO2 v autách, a potom pri lesnych požiaroch za rok zhorí plocha ako pol Európy. Koľko miliónov ton CO2 sa pri tom uvoľní, netuší nik.


