Zavádzať takéto veci v čase keď je dôvera v políciu blízka nule je čisté šialenstvo. Najskôr nech dokážu že v polícií pracujú len čestní ľudia ktorí žiadne informácie nezneužiju.
Už sme tu raz mali problémy keď si mafiáni v 90-tych rokoch platili svojich ľudí v bankách, ktorí im dohadzovali info kto má v banke viac peňazí a týchto potom mafia vydierali.


