Rozumný nápad, hlavne keď sa spojí so zodpovednosťou vodiča za technický stav auta. Veď ho môžu kontrolovať naďalej policajti, a tiež poisťovne pri nehode. A ak zistia zanedbaný technický stav, bude platiť vodič. Ono za tých 80 eur čo ľudia dajú na STK môžu radšej vymeniť brzdové platničky každé 2 roky.


