Takže si to zhrňme encyklopédiu pekne všetko po poriadku:
Covid neexistuje,
vírus nik neizoloval ani nevidel,
Testy detekujú obyčajnú nádchu,
Počty pozitívnych sú vymýšlané podľa potrieb jednotlivých vlád
V nemocniciach ležia platení herci
V krematóriách pálili plastové vrecia s odpadom
A to všetko len preto, aby vás mohli zaočkovať záhadou látkou. Napadá ma, prečo tie čipy jednoducho neaplikovali do existujúcich vakcín ktorými sa všetci povinne a bez odporu očkujú, ale kvôli takej blbosti vymysleli príbeh o novej infekčnej chorobe. Veď stačilo pustiť do vodovodov preháňalo a následne odporučiť očkovanie proti hepatitíde. Každý by šiel dobrovoľne.


