Bol dobre známy bezpečnostným agentúram v krajine a úrady ho neprestajne monitorovali. Zo zákona ho však nemohli držať vo väzení.
Čo to pomôže tým pobodaným ? Paralela so Slovenskom. Mafiánov tu každý pozná, ale nikto im nič nemôže.
Bol dobre známy bezpečnostným agentúram v krajine a úrady ho neprestajne monitorovali. Zo zákona ho však nemohli držať vo väzení.
Čo to pomôže tým pobodaným ? Paralela so Slovenskom. Mafiánov tu každý pozná, ale nikto im nič nemôže.
Američania ukradli Afgancov 10 miliárd z centrálnej banky a otvorili tak cestu Číne k ekonomickému ovládnutiu krajiny. Čína na tom nakoniec zarobí mnohonásobne viac. Zaslepený západ sa tvári že myslí na budúcnosť, ale v skutočnosti rieši len okamžité zisky. Čína rozmýšľa strategicky.
Dá sa to, nejaký automat to tam potom po zodvihnutí začne čítať, ale takým spôsobom že 90% ľudí si myslí že ide o nejaký odrb a zloží.
Protihlukové steny boli dimenzované na rýchlosť 80 km/h.
Druhý problém je, že tu máme samé montovne ktoré majú malú pridanú hodnotu.
Presne tak, problém nie je ani tak vo výške miezd a odvodov, ale v nízkej produktivite. Zamestnanci si už zvykli že oni sú tí, čo si diktujú, a tak sa viac flákajú ako robia. Štvrtina dňa na FB, štvrtina na Insta... a to ten pracovný čas potom strašne rýchlo letí a nestíha sa nič spraviť.
Ty budeš určite vysoko vzdelaný človek, keď tresneš takú blbosť. Rozlíšiť "nejaké" symptómy často nevie ani lekár. Tak odkiaľ by tie údaje zobrali ? Veď ani symptómy po očkovaní mnohí nehlásia. Čo bude pozitívny na covid každý deň volať lekárovi že dnes má bolí hlava, zajtra že cíti únavu, potom zase že má kašeľ a pritom sám nevie či to má už prejav toho covidu, alebo len poopičný stav.
No zase uvedom si že 0,3% z 8 miliárd je 24 miliónov potenciálnych obetí, takže niečo robiť treba. Problém je skôr že tie vakcíny nefungujú tak ako ich autori všetkých presviedčali a klamali o 95%.
Kedy naša vláda vedela čo robiť ? Viď tu ich slávnu daňovo-odvodovú a dôchodkovú reformu.
Horšie je, že tú ich bezradnosť zaplatia životmi ľudia. Čo tak opäť doviezť Sputnik, čísla v Rusku po nariadení povinného očkovania v niektorých sektoroch začali klesať, takže Sputnik na rozdiel od mRNA vakcín zaberá.
Keď tak pozerám včera prezentované čísla najviac zaočkovanych štatov, chytá má skepsa z chabého účinku očkovania a tretie dávky realizované iným typom vakcíny považujem za prejav zúfalstva a nie posilnenia.
Veď posúďte sami:
USA 184 400 Pozitívnych a 1480 mŕtvych
Británia 35 700 pozitívnych a 207 mŕtvych
Izrael 16 600 pozitívnych a 43 mŕtvych
Island 67 pozitívnych ( majú len 340 000 obyvateľov)
Ale aj také Grécko 2868 pozitívnych a 47 mŕtvych či Chorvátsko s 805 pozitívnymi a 4 úmrtiami, ktoré sľubovali "bezpečné dovolenky" a uisťovali o vysokej zaočkovanosti na turistickú sezónu, teraz doplácajú životmi obyvateľov.
Tie čísla sú v princípe rovnaké ako vlani v decembri, a to máme len začiatok septembra. Miliardy podaných vakcin a efekt nevidieť.
Vyzerá to tak, že počas sviatku neoslavovali len testovači, ale aj lekári a nemocnice. Uvidíme zajtra ako porastu hospitalizácie. Každopádne v tomto roku je stav oveľa horší ako vlani, takže aj lockdown bude skôr, možno už od 1. októbra.
Na tú tvoju nádchu vo svete umiera denne vyše 10 000 ľudí.
Keď tak pozerám včera prezentované čísla najviac zaočkovanych štatov, chytá má skepsa z chabého účinku očkovania a tretie dávky realizované iným typom vakcíny považujem za prejav zúfalstva a nie posilnenia.
Veď posúďte sami:
USA 184 400 Pozitívnych a 1480 mŕtvych
Británia 35 700 pozitívnych a 207 mŕtvych
Izrael 16 600 pozitívnych a 43 mŕtvych
Island 67 pozitívnych ( majú len 340 000 obyvateľov)
Ale aj také Grécko 2868 pozitívnych a 47 mŕtvych či Chorvátsko s 805 pozitívnymi a 4 úmrtiami, ktoré sľubovali "bezpečné dovolenky" a uisťovali o vysokej zaočkovanosti na turistickú sezónu teraz doplácajú životmi obyvateľov.
Tie čísla sú v princípe rovnaké ako vlani v decembri, a to máme len začiatok septembra. Miliardy podaných vakcin a efekt nevidieť.
Digitálny nomad - zneuživač systému. Vyberie si štát s najnižšími daňami, bez zdravotnej poistky a všade len vidia a neplatí. A potom keď naozaj ochorie, príde na Slovensko, zaplatí si 70 eur minimálnu zdravotnú poistku a nechá sa zoperovať v hodnote státisícov.
99% ľudí o tom čo píšeš ani netuší. Odklikavaju všade automaticky súhlas so všetkým a nič nečítajú.
To je čo za auto Škoda Combi, kvalitní žurnalisti ?
Homeopatiká už nie sú len placebo ?
To platilo v čase odoslania údajov. Ešte nemali výsledky testov.
No hlavne to znížené IQ po covide v tých kanceláriách zamaskuju asi ťažko. Ale možno s ním budú spokojní a konečne si budú môcť pokecať s upratovačku ako rovný s rovným.
Duté hlavy sa zase chceli vyvŕšiť na bežných vodičoch, keď už im nebolo dovolené kopať a hádzať fľaše do policajtov.
Odporúčame