Narodenia a pôrodnosť v USA za rok 2020:
Počet narodených: 3 747 540
Miera pôrodnosti: 11,4 na 1 000 obyvateľov
Narodenia a pôrodnosť v USA za rok 2020:
Počet narodených: 3 747 540
Miera pôrodnosti: 11,4 na 1 000 obyvateľov
Na to, kolko relatívne málo pripadov za posledný mesiac pribúda, je úmrtnosť veľmi vysoká. V čase ked sme mali denne cez 6000 pozitivnych umieralo okolo 100 ľudí denne, teraz je to už dlhšie pod 1000, a stále umiera tretina z tej vtedajšej stovky.
V roku 2020 došlo v USA k približne 3 358 814 úmrtiam . Miera upravená podľa veku bola 828,7 úmrtí na 100 000 obyvateľov, čo predstavuje nárast o 15,9% oproti 715,2 v roku 2019. Najvyšší celkový počet úmrtí sa vyskytol počas týždňov končiacich 11. apríla 2020 (78 917) a 26. decembra 2020 (80 656).
Pandémia COVID-19 spôsobila v USA v roku 2020 približne 375 000 úmrtí.
Miera úmrtnosti upravená podľa veku sa v roku 2020 zvýšila o 15,9%. Celková miera úmrtnosti bola najvyššia u nehispánskych černochov a nehispánskych indiánov alebo pôvodných obyvateľov Aljašky. COVID-19 bol treťou najčastejšou príčinou smrti a miera úmrtnosti COVID-19 bola najvyššia medzi hispáncami.
Za rok 2021 budú čisla ešte vyššie.
Odkial to vopred vedel Elon Musk ktorého Tesla ich prestala tento týždeň prijímať ?
80% bolo nad 65, takže pod 50 spočitaš na prstoch.
Keby aspoň zverejnili nejaké inštrukcie pre tých čo už Astrou zaočkovali aby minimalizovali riziko. Nejaké preventívne lieky, kľud na lôžku, alebo PN... Ale nič. Nech si ľudia pomôžu sami.
Nože daj link na nejakú hodnovernú recenzovanú štúdiu ktorá preukázala že rúško škodí. Samozrejme nemyslim jednorazové, ktoré človek nosi pol roka 8 hodín denne ani respirator zožmochlany vo vrecku spolu s použitymi vreckovkami.
Blbosť a chamtivosť ovládla ľudstvo. Kam toto speje ?
Kedysi som si kupoval softver od Autodesku cez SK dealera. Raz za 5 rokov som kupoval upgrade za cca 3000 eur. Potom ma istý pán z tej firmy začal potom čo predaj licencií zrušili a prešli na prenájom presviedčať, že ak budem platiť ročne vyše 1000 eur, bude to pre mňa výhodnejšie. Takže od vtedy ma 5 rokov používania softvéru vyjde na vyše 6000 miesto 3000 ale firma stále tvrdi, že je to pre mňa výhodnejšie. Dôvod samozrejme nepoznajú, lebo len replikujú naučenú frázu, veď čo iné im zostava, ak chcú predávať, len dufať že všetci zákazníci sú sprostí. .
V osadách vypukne bašavel a populačná explózia keď sabude týždeň hodovať, piť a smilniť sestra - brat, otec - dcéra. Veď 1500 eur na rodinu, to prepiť chvíľu potrvá. Aj deťom sa ujde zopár cigariet a hltov pivka, aby sa nepovedalo. A pracujúca chudoba zase raz vytrie hubu.
Akurát že rakovinu nechytiš v hotelovom výťahu v ktorom pred tebou šla pozitivna rodinka. Ani od pozitívnej chyžnej či čašnika alebo taxikára.
Známy z Popradu šiel v zime do Tanzanie k moru a na Kilimandžaro. Najskor sa rozplyval z toho že rúška zahodili už na letisku a že v krajine o žiadnom covide nik nehovorí. Na vysnívané Kilimandžaro však už pre zdravotné problémy nevystúpil. Predčasne sa vrátil domov a zvyšok svojho krátkeho života strávil v Popradskej nemocnici na JIS, odkiaľ už živý neodišiel. Mimochodom v rovnakom období na covid zomrel aj Tanzansky prezident.
To, že niekde nenosia rúška a o COVIDe nehovoria, neznamená že ho tam nemajú. Akurát nechcú prísť o peniaze z turizmu aj za cenu ľudských životov.
S autorom môžeme vo všetkom len súhlasiť. Až na to, že Sputnik sa neminie.
Tovar covid neroznáša. Horšie je, že EU nikdy neurobila žiadne efektívne opatrenia aby ho neroznašali ľudia. Letecká doprava z USA, Brazílie , JAR, a teraz. Z Indie neustále fungovala a funguje. A nové varianty su spolu s migrantmi Herzlich Willkommen. Debilní skostnatelí Eurobyrokrati.
Ty sa bojíš TBC ? Ale veď aj to je len taká slabšia chripôčka.
Čo môže Švédsko predĺžiť, keď podľa dezolatov žiadne opatrenia nikdy nemalo a nemá ?
Skratka za všetkým je Putin. Len kua, ako to ten chlap všetko stiha ?
Takže romale si zase polepšia a pracujúca chudoba sa môže ísť pásť.
Veď Bukovsky tvrdil že covid nie je, tak čo sa mohol vyjadrovať k vakcíne ? Veď ak nie je choroba, nemôže byť ani vakcina?
Takže nás všetkých čo sme boli zaočkovaní prvou Astrou, ktorá má výraznejšie nežiadúce účinky po prvej dávke plánujú preočkovať druhou dávkou od Pfizeru, ktorý má zase silnejšie nežiadúce účinky pri druhej davke . To nás už chcú načisto doraziť tí naši "odbornici" ktorí 2 mesiace omieľali dookola aká je Astrazeneca skvelá vakcina a jej prinosy vysoko prevyšujú riziká ? 2 mesiace nás presviedčali že očkovanie mladších ludi Astrou u nás je v poriadku, hoci na celom západe ňou očkovali staršich. Magori.
Odporúčame