Ešteže prichádza druhá vlna. Inak by sa tie prístroje ani nepoužili. Veď to objednával ešte Pellegrini v marci. Je koniec júla. Pokiaľ viem termín dodávky mal byť júnový. Ešteže nás ten vírus obišiel, lebo ľudia by pomreli bez pomoci. Prečo na Slovensku nič nie je načas ? Budú uplatnené sankcie za oneskorenie ?


