Takže ako očkovaný, a teraz už aj prekonaný budem môcť chodiť do reštiky. Ale nepôjdem. Stačilo mi že som sa ako očkovaný nakazil a nakazil som aj svoju očkovanú manželku. Nemám záujem nakaziť niekoho ďalšieho, aj keď teraz už ako prekonaný budem mať snáď vyššiu ochranu pred nákazou. Ale človek nikdy nevie. Jeden covid mi bohato stačil.

