Vláda opäť zlyhala. Súčasné pravidlá totiž vychádzali zo zlých predpokladov:
1. Deti vírus nešíria - vyvrátené
2. Očkovaní sa nenakazia - vyvrátené
3. Očkovaní nenakazia iných - vyvrátené
Sám som toho príkladom, nakazil som sa 2x zaočkovaný od syna ktorý pliagu doniesol zo školy a následne som nakazil 2x zaočkovanú manželku. Moji známi z východu na jar prekonali covid, v lete sa 2x zaočkovali a tiež chytili covid na návšteve očkovanej rodiny.
Lenže v rámci hesla "vakcina je sloboda" vakcinovaní nemajú povinnosť ísť na test, ani zostať v karanténe a môžu covid voľné šíriť. Tu máme výsledky.
"Nie je však politická vôľa" ako hovorí Heger, niečo s tým spravit.
Takže ak nebude lockdown, budú umierať stovky ľudí denne priamo na covid, a ďalšie desiatky na nedostupnú zdravotnú starostlivosť v preťažených nemocniciach. A to je už vďaka neschopnej vláde prakticky isté.

