Žiadny covid neexistuje !!! Tí ľudia umierajú na následky vakcínacie !!!
Že vraj tí mŕtvi neboli zaočkovaní ? Aha, tak potom nič. Asi mali rakovinu.
Žiadny covid neexistuje !!! Tí ľudia umierajú na následky vakcínacie !!!
Že vraj tí mŕtvi neboli zaočkovaní ? Aha, tak potom nič. Asi mali rakovinu.
Veľmi by ma zaujímalo, koľkých ľudí Bukovský reálne liečil vyliečil. Ono liečiť a nahrávať videá, či písať knihy je veľký rozdiel.
Vek je len číslo. V Japonsku ešte 80 roční bežne fungujú ako mládež.
Neprovokuj a vygoogli si. Žiadny infarkt. Covid.
Čo si ty vojak ? Naď alebo Lengvarský ? O akej "akceptovateľnej" miere to točíš ? Každý človek si zaslúži žiť, každý život treba chrániť. Žiadna smrť nie je akceptovateľná.
Úplne zle, tie "opatrenia" problém neriešia, len posúvajú. Akoby mali svetové ceny energií na rok klesnúť. Ale nič tomu nenaznačuje. Práve naopak, Nemecko ide odstaviť ďalšie elektrárne, takže ceny pôjdu ešte vyššie, aj vďaka elektromobilom.
Akurát že na chrípku tu ľudia umierali v stovkách, Max. 500-600 ročne. Na covid je to cez 20x viac aj napriek opatreniam a lockdownom.
Rakúsko dokazuje, že vakcina nie je sloboda. Toho kto vymyslel ten slogan by som zavesil za gule z veže.
Vakcínu treba brať, a to tvrdím od začiatku, len ako poslednú nádej, záchranné lano, záložný padák. Ale väčšina zaočkovanych sa správa akoby vakcíny nefungovali na aktuálne priznavaných 60% , ale aspoň 200 %.
Preto podiel zaočkovanych v nemocniciach bude stúpať aj naďalej ak sa ľudia nevrátia k dôslednej dodržiavaniu R-O-R a sociálnemu dištancu.
Rakúsko dokazuje, že vakcina nie je sloboda. Toho kto vymyslel ten slogan by som zavesil za gule z veže.
Vakcínu treba brať, a to tvrdím od začiatku, len ako poslednú nádej, záchranné lano, záložný padák. Ale väčšina zaočkovanych sa správa akoby vakcíny nefungovali na aktuálne priznavaných 60% , ale aspoň 200 %.
Preto podiel zaočkovanych v nemocniciach bude stúpať aj naďalej ak sa ľudia nevrátia k dôslednej dodržiavaniu R-O-R a sociálnemu dištancu.
Zmenil si národnosť ? Doteraz si písal Slovensky.
Väčšina z nich umrela ešte na jar.
Aj v Tanzanii mali prezidenta ktorý chcel covid poraziť motlitbami a popieranim jeho existencie. Našťastie covid zabil jeho skôr ako tá jeho teória stihla zabiť mnoho tisíc občanov.
Síce neznamená že je niekto nakazený, ale znamená že by mal dotyčný čo najskôr napísať závet.
Mnoho detí žije v spoločnej domácnosti so starým a chorým príbuzným, žiaľ u takých ani vakcíny nezaberajú.
Nákaza sa šíri, ľudia umierajú, a naši "odborníci" zrušia nosenie rúšok v školách. Pritom je potrebné školy opäť čo najskôr zatvoriť. Potrebujeme aspoň na 2 týždne lockdown aby sa situácia stabilizovala, lebo inak tu do konca októbra budeme mať ďalších 12 000 obetí.
Ty počitaš aj deti do 12 rokov ? Ja že to je len Lengvarského špecialita.
Poprosím prihláste sa mi čo najskôr všetci kto sa ešte plánujete do jari premoriť. Chystám sa kopať hroby ešte kým zem nezamrzne, tak aby som mal pripravenú jamu pre každého. V zamrznutej zemi kopeme so 100% prirážkou, tak sa oplatí poponáhľať.
Trochu ťa poopravím. Očkovanie, žiaľ, skutočne nefunguje tak ako nám sľubovali farmafirmy. Denný priemer úmrtí v USA je 2000, v Británii 150. Ale u časti infikovaných očkovanie ako-tak zaberá a zmierňuje tak počet úmrtí.
Odporúčame