Krajniak: Ľudia nám neveria. Riešite bludy, odkázal mu Pellegrini
Krajniak a celé hnutie na čele s Kollárom sú priam posadnutí exekúciami. Nerozumiem prečo to stále riešia. Exekúcia je len vyvrcholením súdneho konania, keď dlžník nezaplatí to, čo mu určil súd že zaplatiť musí. A ak súdy konajú zákonne, aj exekúcie sú zákonné a správne. Ak dlžník niečo dlhuje, nech platí. Ako k tomu prídu veritelia ? To majú zostať napriek rozsudkom bez peňazí ? Veľa krát sú to obete trestných činov, podvodov či mamičky detí, ktorým otec dieťaťa neplatí výživné. Kto dlhuje a neplatí, nech príde hoci aj o všetko. Sám si za to môže. Krajniak nech im radšej postaví nocľahárne aby neskončili doslova na ulici, s povinnosťou si nocľah odpracovať na verejnoprospešných prácach.