Kotlár reaguje na policajný tím covid: Nedôverujem ministerstvu vnútra, ani rezortu zdravotníctva
nam sa ruca svet? budete zatlkat, lebo viete ze vas sprosto oje+babrali jak male deti, aj ten vas Covidovi Guru Fauci to priznal pred senatom, a kochov ustav tiez zverejnil zaujimave nove veci. Ale kazdeho slobodna vec, opichaj sa aj 100X len s tym neotravuj normalnych ludi, aj tupa verona ,si dala 3x a mala 3 x covid a este sa stym chvali ue ten posledny bol najhorsi, a ked sa jej opytali v com jej teda pomohla vakcina,, povedala ze v nicom ale mala lepsi pocit, prosteslnieckarska TUpana