kto ze zo to nominoval kovacika do uradu? a u koho bol kocner na ranajkach :D
kto ze zo to nominoval kovacika do uradu? a u koho bol kocner na ranajkach :D
no daj ktore staty v eu ,maju 5% na zvolenie do parlamentu
TO by sa mi pozdavalo, takeho generalisimovica plesateho potkana Nada ked by som stretal na ulici v obvode, zakazdym by som mu rozj++al tu jeho nevymachanu drzku
a co curilovec? obvineny ,povyseny na sefa inspekciu aby vysetroval sam seba? jaaj to bolo ok, to bol "nas" blahoreceny a svaty anjel
a ja ze to boli sami rusi, lebo nase "mienkotvorne" platky su schopne napisat, ze sa tam urcite pri potrubi nasli ruske pasy :D
ooo jasne ,vy inteligenti lateckovi, vsetci ste vystudovany len trochu opajcujete diplomovky, ale to neva ved "NEMEMORUJETE" ze? :D
dobre slniecko, pokracuje este ,cakam, ty tupelko vyboostrovane
tak to bol uplne ze smiesne tendecny clanok, tupelo remisova dom v kitsee, to nikomu nevadi ale simkovicovej, ano ,zas trojaky kilometer progresivnych h+vien, a co tak byt na malorke ciganikovej? ci to je tiez ok? tu nejde matovic vyvlastnit? cim dalej tym viac sa novinari strapnujete,a nepomozu vam ani hlupe slniecka v diskusiach
ziadne som nedostal, tak co mam vratit,? a kolko to bolo na 1 dieta 130 euro? ktore potom z teba vytiahli na smetiach a daniach samospravy, lebo im zobral 750 milionov na atomofky? a kde je cez 45 miliard?
prvykrat ste ratali a co? cakali ste ze budu plne namestia s podporou vytreteho simpecku? nevyslo tak co ratali ste znova a pridali, ze hadam sa to uz podari? ste na smiech cele media
no daj aku dieru? rozklad zdravotnictva zacal miklos s dzurindom, taktiez rozpredal republiku za drobne, matovic doslova na drzovku u++ebal cez 50 miliard , odor co tam bol mmesiacov jedine co vedel si pozicat takmer 3 miliardy
netrep kraviny aspon si to over, ked uz novinari to nevedia, frflat viete ale kazd druhy ste poukazy vyuzivali, to ze mirri tupej remisovej nas pri necinnosti vyslo cez 500 mil to je v poriadku ze? ta bola nasa progresivna hlupana ,vy mozte
pri kolikovej bolo zakazane aby sa ustavny sud zaoberal ustavnymi otazkami, tak co by si chcel?
cely clanok je jeden velky vymysel :D pisalek si ai neoveri ake fotky pouzil
ozaj progres jak hovado, keby nebolo slovakov este stale mate pred barakmi nadrze na plyn, vy experti ,ja som nikde nepovedal ze nemate co zrat, aj na to pride neboj sa, len ste na smiech celej europe, aky ste zeleny ako ste sa bili do prs jaky budete lider v zelenej energie, a coze sa stalo? ze zrazu vam aj to hnede uhlie je dobre, eurohujeri? s+rete si do huby kazdy den, najprv merkelova imigrantom vitajte a zrazu uz to nie je dobre, scholz je obycajny klaun, tak sa k nemu vo svete aj spravaju.
cely vas nemecky priemysel bol postaveny na lacnych energiach z ruska, tak len uplny hlupak po lobotomii alebo progresivnoliberalny hlupak to moze dobrovolne zlikvidovat
jasne pomohli im :D Nemci maju plnu hubu zelenej energie, idu poucovat ostatnych a potom musia zase spustit do prevadzky uholne eletrarne aby mohli svietit, Good job, take progresivne :D j+bnutost na rozdavanie
az na to ze mali pravdu, americka ku..va to je, ? kde je teraz? kam ju odpratali ? zazracnu babiku ,zo skladky do palaca za 6 mesiacov? isla prednasat? ked nevie ani ceknut po anglicky? komu tam prednasa?
jasne a preto sa postavilo cez pol miliona bytov, dialnice, mosty skolky,proste vsetko,a byt si si mohol odkupit za +- tisic eur do vlastnictva atd tak tu bolo zle keby nebolo tych dochodcov ,teraz chodis po hlinenych cestach hlupak
Odporúčame