a toto poznas latecko? ked tu boli rusi a odchazdali vsetko tu ostalo, teraz je tu prisiel zapad a nic nevlastnime ty trubka zapadna
a toto poznas latecko? ked tu boli rusi a odchazdali vsetko tu ostalo, teraz je tu prisiel zapad a nic nevlastnime ty trubka zapadna
a preto cesi u rusov teraz nechali 5x viac ako podporili ukrajinu, a este sa zvysila zavislost na ruskej rope a plynu na 65% ceskeho dovozu :D
takisto ako rusky nikdy nevkroci na uzemie EU z jedineho dovodu, nesplna normu Euro 7
+ dalsie perlicky ale slovaci maju pamet ako rybicky, a cely cas im media podsuvaju s+racky tak napr citujem"Za Mečiara sa pokračovalo v nastúpenom trende po zmene režimu . Privatizovali sa väčšinou podniky ktorých existencia bola totálne ohrozená obrovskou konkurenciou ostatného sveta.
Za Dzurindu sa sprivatizovali bezkonkurenčné monopoly štátu za minimálne ceny .Počas vlády Mečiara z 21 denníkov, ktoré na Slovensku vychádzali len jeden nepísal proti vláde, aj ten sa podarilo eliminovať - odkúpil ho Leo Danihels ale si ho veľmi neužil. Bol to denník Slovenská Republika. Na druhej strane zas SDK platilo svojich novinárov, táto aféra sa prejavila počas ich vlády a bola rýchlo zametená pod koberec. Za tejto situácie sa naozaj podarilo Gorilám nasadiť Mečiarovi psiu hlavu, ako vidieť, lepidlo drží ešte lepšie, ako to, ktorým bol zlepený modrý zlepenec. atd je toho vela staci pohladat a nie furt dristat lebo todova povedala
Ze stredoeuropsky tiger :D mam dost ty dzurindo-matovic ovca, Aktuálne sa ukázalo, že jedna z najhorších privatizácií v histórii krajiny bol predaj Stredoslovenskej energetiky. Privatizér Electricité de France v roku 2002 za podiel zaplatil Dzurindovej vláde 160 miliónov eur a po 11 rokoch na dividendách a aktuálnom predaji získa spolu okolo 700 miliónov eur. Štát tak na predaji SSE len pri pohľade na privatizačnú cenu prerobil viac ako v roku 1996 pri predaji vtedajšej Nafty Gbely. Priama strata z predaja Nafty Gbely za Mečiarovej vlády dosiahla pri porovnaní kúpnej a burzovej ceny takmer tri miliardy korún, teda bola rádovo v desiatkach miliónov eur. o predaji SPP a SE a dalsich sa nema ani cenu bavit
ano procko je priklad zbytocnej mzdy, napr MZP ma cca 1000 zamestnancov za ktorych zodpoveda Minister a mal mensi plat ako hlupak Procko, tak teraz mi povedz prinos takeho Procka. dalej k tym nahradam "
Vláda v schválenom uznesení zdôraznila, že naposledy boli paušálne náhrady určené ešte v roku 2001 a nezodpovedajú tak reálnej ekonomickej a finančnej situácii, ako aj výrazne zvýšeným požiadavkám na prácu členov vlády. Pravidelne pritom absolvujú výjazdové rokovania kabinetu, nemajú nárok na žiadne náhrady pri tuzemských cestách a všetky náklady spojené s ubytovaním a stravovaním si tak hradia z paušálnych náhrad.
ty co mas tiez pamet ako akvariova rybicka? co chces dokladovat ? pocitaj rok 2019 bol rozpocet cca 17-18miliard eur- matovic ho zdvihol na cca 35 miliard, ficoze vraj kradol 3 miliardy rocne x4 to je 12 miliard, kedze tito boli svatuskovia a neukradli ani cen,t chceli len dobro pre ludi. matovic si pozical dalsich 22 miliard, odor za 4 mesiace cez 2,7 miliardy si pozical cize suma sumarum-cca 55 miliard minus covid+energokriza atd stali podla Hegera a UPH ca 7miliard. tak otazka na teba kde je tych 48 miliard? mas 3x lepsie? alebo sa tu kradlo ze uplne bezbreho a na sedlaka kedze to schovavali za nudzovy stav a nemuseli robit ziadne vyberove konania?
si pocul sulika? matovicova predstava bola ze dvihne DPH na 25% :D a uz to raz skusali ze budu prispievat a kolki tam dali z platu? tusim 500euro sa tam vyzbieralo :D
nie som zaboostrovany ani nikto z blizkej rodiny, a zijem zdravy ako repa , dokonca v mojich rokoch po poslednej preventivke ,nemam ani problem s cholesterolom :D a samozrejme ohladom tych smakocin, "tiez si nekupim auto ked mi vyrobca povie ze za bezpecnost si budem zodpovedat ja sam a nie on
drucker a druzina okolo neho s migalom a spol su progresivne liberalne ho+na tych treba deratizovat a vyhodit z hlasu, lebo budu len skodit nic ine
absurdne rovnako ako nikym nevolena zkorumpovana nazi byrokratka von lajno utoci na demokraticky zvoleneho premiera suverenneho statu. vitaj v slobodnej EU :D
chceli ho zrusit a zmrazit platy ale hadaj co opozicia nechcela za to zahlasovat, :D t
vidis to sam tu das odkaz ty hlupak, a kolko ludi sa to tyka? 13 ludi ktorym sa zvysili pausalne nahrady? je podla teba normalne ze minister ktory zodpoveda za cely rezort ma mensi plat ako nejaky somar procko, alebo vygumovana remisova?
Mas to v tej hlave pomylene a nas+rane a kto vladol od marca 2020? fico ze? mate pamet ako akvariove rybicky,. vzdy si utahujeme opasky po pravicovych vladach.napr v r 2009 boli vysutazene a podpisane posledne 3useky na prepoj BA-KE- dosli zas pravicaci a jedine co prezilo bolaR1 pribina, po 2tlacovkach matovica a figela to zrusili, dokonca uz boli aj vytazene useky v lese kadial mala ist dialnica.Stale kricite ze fico kradol 3 miliardy rocne,x 4r kde je tych 12 miliard? matelko rozflakal za necele 4 roky cez 50 miliard nekotnrolovane a schovane za nudzovy stav.a este maju tu drzost teraz vyskakovat a skriekat.ohanate sa ze dobre hospodarili,kde? ked polozis krajinu na dno a tak aj pol% ti ukaze rast ale zo srac-iek.Nebudem si zastavat fica, keby teraz sedel zakonne v base, je mi to u prdele ale este jedna vlada vypatlanych progresivcov alebo matovica a krajina to moze odpiskat v krachu
ZAtial nikto z tych akoze "pohorsenych" nedal ziadne protiargumenty kotlarovi, len sa ho snazia z diskreditovat a znicit pomocou medii a progresivnych oviec, ale vsimli si tie nazi denniky ze citoval z vysetrovania FBI a vypocutia Fauciho v senate? ci aj to su dezolati a konspiratori? :D
Stanoviste OSN je aka nepriatelska krajina? z tej propagandy mas v hlave nas+srane a gulas
ona nech radsej nemysli, nema cim, krava hlupa, a to uz zabudla ,samozrejme ako na vsetko za posledne 4 roky, ze ako si oni hrkutali ako slapky v diskusiach? len koalicny poslanci?
to malo byt vtipne ci ako? a co tak Kacer? ktory nadraty vypadol z limuziny o 10ej doobeda. :D
ze sa takto pravda a ostatne pronacisticke denniky neangazovali ked matelko robil svoje "nevykryte atomofky" na dlh. vtedy ste cusali po+tkany.a co mali spravit konsolidaciu podla odora a skrtnut naraz 7 miliard ako to mal v plane? to by rozlozilo krajinu. kazdy zrazu krici ide sa bit za banky, bla bla, nevsimol som si zeby znizili bankove poplatky ked im psychopat zrusil bankovy odvod
Matelko pripravil samospravy o 700 mil eur a teraz s opozicie idu tito vypatany degesi poucovat co a ako ma vlada robit. to nevymyslis toto :D citujem vasu modlu aktuality.sk " Samosprávy sú v ťažkej situácii, dôvod je jednoduchý, bagrom pretlačený rodičovský bonus Igora Matoviča. Rodičia nedostali žiadne nové peniaze, Igor Matovič im dal len to, čo zobral samosprávam,“ tvrdí Marián Viskupič z SaS o daňovom bonuse. a vas odbornik Odor potkan dos+rany " Samosprávy sú nespokojné a žiadajú, aby vláda odborníkov splnila záväzky predošlej vlády. Rokovať preto chceli s premiérom Ódorom ešte vo štvrtok, ktorý napokon spoločnú diskusiu zrušil.
Odporúčame