Ale napr NVIDIA stupa takze ok :D
Ale napr NVIDIA stupa takze ok :D
Jediny kto nezvlada prehru ste stale vy progresivci, a stale to dokazujete. Argumenty ziadne ale urazat to vam ide. vo francuzsku pre mna zamna nech vyhra volby aj croissant, lepsie ako ten prostitut macron. urazene ego za to ze ich konecne vyhnali z afriky. MOzte tu ukrozsku zberbu podporovat vo vojne do posledne ukrajinca. Mne je to jedno ale ked ste tak sprosty nik vam nepomoze, dosra*ty ste za usami ,nemate vlastny nazor,od plandemie vas len strasia nic ine ,nabulikali vam ze putin zautoci na europu, a kvoli comu?co b z toho mal? povedz jeden racionalny dovod.Mne je putin srdecne u prdele rovnako zo zelenskym.Zelensky je saso, ktoreho naivne zneuzili USA a nato, a vyskusali si proxy vojnu proti Rusku, Vidia ze to nikam nevedie, tak teraz nevedia ako z kola von.Nemci uz chcu zrazu obchodovat zase z ruskom. Francuzsi detto, Jediny kto ostane v Eu ako posledny vojnovy stvac je ten vypatlanec potkan Fiala a vy progresivci
Napisem to znov,a mozte znova PRAVDU zmazat, Odor bude skodit v bruseli a Simpecka na Slovensku, ale co tam chce robit Ostrihonova nechapem,Sprostejsia ako Plavakova, s Ciganikovou dokopy, nastastie na Medziplanetarnu kravu Remisku zatial nema :D
Sa cudujem ze ti to nezmazali hlupaci z pravdy, leb slabsie prispevky mazi. Ale teraz sa zamysli a co myslis kto ziskal najviac smrtou nejakejo tretotriedeneho pisalka? Kocner to z ficom nebol- ale napoviem ti zeby Milnik? alebo o okom mal materialy a zacal pisat o finacovani jeho strany, a preco bol pri vsetkych vyznamnych vrazdach na SK ?a obhajival aj vraho? aby sa dostal k info co nanho maju? zeby vas SPECI?
Vyhrali te z kolaca dieru akurat tak :D ale teste sa. ale pekne sa to ukazuje, vo francuzsku a v belgicku skoncila vlada,Orban, Babis, Dokonca aj Turek tam krasne presie z 2 mandatmi, a ked sa to vsetko pospaja, s ECR a budu spolupracvoat, tak si progresivne slniecka akurat tak utru hubu na prazdno
blby si ty a preto si blokovany :D mali ti zablokovat aj tu jednu bunku co mas, On citoval Demokratov a ich pocty, vies co to je "citovat"
Daj jeden jediny zakon co predlozilo psko,okrem tych navrhov proti slovensku tych je vela
Nakradli dost, uz len to musia legalizovat :D
v com robil uhrik hanbu? ze poukazoval na nezmyselne hluposti co sa diali tam v parlamente a ze poukazoval na veci ktroe skodia slovensku? To neuveritelne aki ste niektory akoze slovaci Hlupaci, Co take urobil ten progresivny hlupak Hojsik pre SK nula nic. Je to pritakavac ako tak ovecka
Co bol? keby atilla chcel v prvom kole po serii uderov na ksicht ho mohol ukoncit. ale ustupil dozadu, uz ked sme tam isli sa hovorilo ze bude3 zapas, skoda, vyhodenych 900 €
za vsetko hovori tvoj nick :D
Este minimalne 5 x to sem daj to iste, aby aj ti mladi volici videli ze su ako cirkusanti na spagate progresivca, ktory za svou vec polozi tvoj zivot.
viac ako rusov :D cez odvodove centra preslo cez 2 mil ukrajincov.a alzak aj isw placu ze nemaju zivu silu
BOl som pred par tyzdnami na vychode v moskve, ale pockam si ked zase dostanu rozum a nebude treba lietat cez istanbul alebo estonsko. Cul len treba zlozit zalohu za "éroplan" :D
Dneska mi ani progresivci nevadia, doslo mi PPL /A/ osvedcenie :D :D
No tak od takeho odbornika ako si ty,sa necham rad poucit, tak pocuvam
strasne si mi dal progresivec, nie som agrsivny vlastenec odovzdavam obcianstvo v septembri dobrovolne, ale s vami sa inak neda, vy banda chumajov
Progresivny liberal je clovek,ktory ochotne polozi tvoj zivot za svoju vec.....!! a s nim ked chces diskutovat, mu musis najrpv rozbit papulu, potom zrazu reaguje aj na druhy nazor :D
POrosim ta netrep ,pozri kto teraz ovlada komisiu a parlament, a co sa deje, priorita je lgbti, a transgender a podobne hluposti na entu, ale polnohospodarstvo, prosperita unia isla uplne bokom, len prikazy zakazy vydieranie, ak to nebude takto nedostanete fondy atd.Nezmyslene schvalene hluposti ako euro 7 a atd tak netahaj vsade fica, uz ste s tym trapny
zavrela vam penazovody zo statneho za nic nerobenie vy povalcska progresivna luza,tak sa vam to nepaci a vrieskate a kopete jak splaseny kon.Cim viacej vreskotu ,tym lepsie robi.
Odporúčame