Straaasne si mu nalozil ty " maturita" :D neviem ci to vydycha, ta tvoja maturita je vies co? minuty papier a farba v tlaciarni, ty " maturita :D
Straaasne si mu nalozil ty " maturita" :D neviem ci to vydycha, ta tvoja maturita je vies co? minuty papier a farba v tlaciarni, ty " maturita :D
im niekto stale zakopava o tie dute hlavy a nie o kable :D
Ty si jednoduchy ako akvariova rybka, tolko hluposti pokope, najprv si zisti preco bola dotacia 100mil do konstrukty, Kolko km ze to postavila ta tvoja odborna vlada za posledne 4 roky? viac toho zrusila ako podpisala. Fico hlasoval za odminovacie zariadenia a humanitarnu pomoc, a obranne z brane.aspon si pozri to hlasovanie.A to ze tam bol na drzaka vydierany pred hlasovanim ,to ti nevadi, hlavne ked je zle ,na slovensko tak je vlastne dobre.Bahu treba V EU lebo ti progresivny hlupaci zacnu hlasat ze 1+1 je 5 a lgbti ktomu
Staci si pozriet rozhovory z EU poslancami PS, SAS ani slovo o slovensku, len Eu a posielat vselijake komisie na slovensko, cim pre slovensko horsie tym lepsie,: Hojsik rusko je agresor treba vsetky mozne sankcie, a ked sa ho novinar opytal na GAzu tak tam netreba sankcie, lebo to je ine. na*srat takym protislovenskym hlupakom, ,samozrejme sem patri benova a spol Treba to vymenit, za ludi ktory budu presadzovat zaujmy slovenska
Zase tato pseudonovinarka :D nemhola robit v markize a skoncit na dlazbe? Smer nemusi robit ziadnu kampan, kedze som ich prvy krat volil hodim im to aj do EU parlamentu, Lebo akoze vazne netusim co by tam chcela robit taka Ostrihonova. trapne videa zo sajfom ci? Alebo ked sa cokolvek opytaju Hojsika alebo Wiezika tak to je len europa sem a europa tam, ale ani slovo o slovensku.
Este by mohli na tych tlacovkach pri otazkach pisalkov, snimat aj ich tvare pretoze niektore tie otazky ,fakt stoja za to :D
Presne tak mas + ale progresivci to nepochopia, pokial to nie je ich nazor, tak ziadny nie je ten spravny
Pardon ano nemecka, moja chyba .
Naco by rusi zivili skorumpovanu svoloc ako je ukrajina? odrezu ich od mora a nazdar. ked sa kuknes na mapu frontovej linie, vela im uz nechyba, a stavim sa kludne o auto, ze dalej ich to tahat nebude,Max vymenia tych skorumpovanych hlupakov parlamente v kyjeve
urcite?Z podporného balíka, ktorý bol vo výške 18 miliárd eur vyplatila Európska únia posledných 1,5 miliardy eur. Peniaze sú určené na vyplácanie dôchodkov,miezd, fungovanie nemocníc a škôl. zdroj aktuality 01/2024. Európska komisia (EK) v stredu poslala Kyjevu prvých 4,5 miliardy eur na podporu v rámci nového nástroja EÚ pre Ukrajinu.
Prostredníctvom tohto mimoriadneho preklenovacieho financovania poskytuje Únia Ukrajine potrebnú likviditu na chod štátu, napríklad na vyplácanie miezd vo verejnom sektore a dôchodkov. Zdroj SITA 20.3.2024. Európska únia pošle Ukrajine prvú miliardu eur z celkových deviatich miliárd,Dlhodobá pôžička má financovať základný chod štátu. Moc im to kseftovanie s plynom a ropou asi nejde ked sa im skladame na chod statu a dochodky, slama u kravina blbci.
USA sú pripravené poskytnúť Ukrajine pôžičku vo výške 50 miliárd dolárov zo zisku z ruských aktív, ak EÚ predĺži sankcie na neurčito, uviedol denník Financial Times. Priprava na rozdelovanie ukrajiny :D pretoze splacat nemaju z coho kedze im EU financuje denne vydavky
Nebolo to opacne?rusi vystrelili 22dronov a udatny ukrosi zostrelili 27? 4 maja – Celkové straty ukrajinskej armády za tento deň dosiahli až 1 550 osôb 3 maja.2024 straty ukrajinských vojakov za deň dosiahli až 1 745 osôb,desiatky kusov zapadnej techniky
Svetovy lider pre razacie technologie je svajciarsky HERRENKNECHT AG a vo svajci sa momentalne razi najviac tunelov ,hlavne zeleznicnych krizom krazom cez alpy, hlavne ore spojenie Zurich-Milano
to nie je videnie ruske sveta? Keby viacej pocuvali putina, nic by sa neudialo. Ale nie par ludi uz sa videlo ze si porcuju nerastne bohatsvo ruska. CO chybalo ukrajine pred 2014? kludne mohli pomaly pristupit k EU, samozrejme EU ich nechcela ze ano. ale dajme tomu zeby splnili podmienky, s vynimkou ze budu neutralny -teda bez NATO.Nic by im nechybalo. Vsetko by bolo OK, Aj ten vyfetovany alzak vyhral volby podvodom, cobolo heslo jeho volebnej kampane,? ze dohodne mier s putinom a co sa stalo ? par zapadnych debilov mu nahovorili ze bude vysveteny ako papez a vie chodit po vode, a urobili z neho uzitocneho somara, nic ine. A teraz? aj "po covidovej" akoze dobe sa ludia doslova po*rali a boja saj vlastneho tiena. To co si teraz dovoluju politici, ako strasia ludi ze putin prepadne europu/co nikdy nepovedal/ by ho v normalnej dobe novinari zozrali ze strasia ludi.ale dnes ich v tom straseni este podporuju, Najlahsie sa ovladaju masy strachom.
Ze nasim spojencom :D uz ani vtipni nie ste :D pre 3 rokmi si o ukrajine vedel len 2 veci lacne pasovane cigarety a devky. Hadaj preco bola najstrazenejsia hranica EU budovana u nas na vychode? ty spojenec
vy tu progresivci cvrkate do trenok ked pravda napise nejaku ukrajinsku propagandu alebo sa im nieco podari zostrelit ale kednieco take je opacne, tak uz napadate kudi ze ich tesi ze je vojna a podobne, kraviny, Vy ste fakt nebezpecny pre europu, dufam ze volby cez vikendu ukazu, ze im na buducnosti vlastnych deti este zalezi
daj text kde sa pise ze ju na tych obrazkoh opravovali, lebo popisok k tweetu hovori nieco, ine, aj cely zdroj ukrajinska propaganda ze byvali prislusnik armady UA, :D
Tu je vidiet aj v nadpise ,aka ta nasa novinarska obec, je slaboducha, a davno sa vytratila nejaka novinarska etika a moralka, + sa pouziva dvojaky kilometer. " Lavrov cestuje po Afrike, hľadá spojencov" ale to ze alzak ma tour de svet zobre od vsetkych zbrane a peniaze, to nenapisu. a kto mu neda je rusofil, a kolaborant :D
(F) ak nemožno inak zadržať dopravný prostriedok, ktorého vodič bezohľadnou jazdou vážne ohrozuje život a zdravie osôb a na opakovanú výzvu alebo znamenie dané podľa osobitných predpisov nezastaví, (G) aby odvrátil nebezpečný útok, ktorý ohrozuje strážený objekt alebo miesto, kde je vstup zakázaný a ochrankari UOUC moze strielat okamzite bez vyzvania ak je ohrozena chranena osoba. a je na nu utok strelnou alebo chladnou zbranou, alebo dopravnym prostriedkom, nazdar, mozes dalej sirit svoje mudra vytretym ovciam ako si ty . +neverim ze si niekedy drzal v ruke zbran, lebo by si vedel aspon zaklady pouzitia SZ
Ty co davas posledne dni ,az si myslim ze si sam velky matovic, lebo vymylas si kraviny a hluposti, posledny x na teba reagujem a potom ides na block list, lebo ako sa vravi s hlupakmi je skoda marnit cas. Okrem použitia úderu strelnou zbraňou, hrozby zbraňou a varovného výstrelu do vzduchu upravuje zákon o PZ aj samotné podmienky použitia zbrane, keď v ustanovení § 61 ustanovuje: „Policajt je oprávnený použiť zbraň iba (A) v nutnej obrane a krajnej núdzi, (B) ak sa nebezpečný páchateľ, proti ktorému zakročuje, na jeho výzvu nevzdá alebo sa zdráha opustiť úkryt, (C) ak nemožno inak prekonať odpor smerujúci k zmareniu jeho služobného zákroku, (D) aby zamedzil útek nebezpečného páchateľa, ktorého nemôže iným spôsobom zadržať, (E) ak osoba, proti ktorej sa použila hrozba zbraňou alebo varovný výstrel do vzduchu, neuposlúchne výzvu policajta smerujúcu na zaistenie bezpečnosti inej alebo jeho vlastnej osoby,
Odporúčame