Vies o co tam islo? sak to bola totalna chobotina, aôe ka viem progresivec sa pokloni a zapreda vlastny stat za poksrabkanie za uchom.. WHO postupne mení Medzinárodné zdravotné predpisy (Interantional Health Regulations – IHR) a pripravuje tzv. „pandemickú zmluvu“. Snaží sa tak zakotviť vedúcu úlohu generálneho riaditeľa WHO, jeho nadradenosť vládam a parlamentom národných štátov. ,Pracovná komisia WHO pripravuje Zmeny č. 2 v IHR. Je v nich zakotvená vedúca úloha generálneho riaditeľa WHO pri vyhlasovaní pandémií a pri riadení opatrení počas pandémií a POVINNOSŤ JEDNOTLIVÝCH ŠTÁTOV PODRIAĎOVAŤ SA JEHO ROZHODNUTIAM! kto hento podpise nemoze byt svojpravny

