Ty si cisty hlupak, je spravne ze tam je minister, kde bol ta vasa krava zo skladky?,teraz alebo ked bolo zemetrasenie? ale pri teplarni bola kazdy den, vy zapredanci
Ty si cisty hlupak, je spravne ze tam je minister, kde bol ta vasa krava zo skladky?,teraz alebo ked bolo zemetrasenie? ale pri teplarni bola kazdy den, vy zapredanci
Nema autobus nahodou vzduchove brzdy?
Vobec, ak si viac ako 12 kalendarnych mesiacov po sebe mimo SK, nebudes proste volit.Hotovo bodka. ak zas budes dlhsie ako 3 mesiace na trvalej adrese mozes volit, Nie aby tu nejaka chyzna alebo porter isli rozhodovat, ak sa bude zit v krajine kde ani fyzicky nieje. Samozrejme nic proti tym profesiam nemam :bol to len priklad
Clanok ktory obsahuje vela omacky ale to hlavne sa este boja povedat, ale aj na to pride cas "SANKCIE VITAJTE" tu mate v praxi ten vas sankcny zoznam, kdezto za tych pomaly 10 rokov ci kolko sa rusko dokazalo prisposobit, velke ekonomiky, zacinajuci padat ako domcek z karat.
Uz len to ze tam ako minister je ,posobi na psychiku aj pre podriadenych, tak by to malo byt, Ovca z palaca,sa neunuvala ani ked bolo zemetrasenie, tolko k jej postoju k vlastnym obcanom, lenze toto ludia nechcu vidiet taketo drobnosti, ktore ked si pospajas, tak ti vytvoria celkovy obraz co je to za charakter,Pri teplarni by bola ochotna aj stanovat. uz nech vypadne do zabudnutia, zobral by som jej aj tu dozivotnu rentu
Hlavne nezabudaj jednu vec, je ine tazit na piesku kde hodis ryl a narazis na robu, a mozes to tazit v sortkach, ako na miestach kde klesa teplota aj pod -40 a podobne
Politika sa robi na vsetky svetove strany, ze to ostatny nerobia, je len ich problem a kratkozrakost, kde nakoniec vsetkeho ked sa toto skonci budu za hlupych blbcov, Taky Fiala bude povazovany za mernu jednotku Blbca EU.Noze kedy nas rusko pridalo na ten zoznam? zeby az ked isli Migy a S300? a ze nasi sedlaci vtedy pri moci porusovali zakony ake boli?
Ja by som si napr vedel predstavit zivot v moskve, bol som tam v decembri, a chystam sa zase, a citil som sa tam bezpecnejsie, trebars ako v londyne. Ale 100 ludi 100 chuti, a vec nazoru
A tu vidis to pokrytectvo celej dnesnej opozicie a mainstreamovych medii, Za lgbti a rychlovarne konvice a vselijake duhove pridy, by polozili zivot, nevahali napadat slusnych ludi, vesat duhove vlajky vsade na budovy, ale pelle gay im vadi, aj ked to este nikde nebolo potvrdene a to im este pred par mesiacmi bol ten najlepsi pelle na svete keby s nimi urobil vladu
Ja uz asi nie, kedze mame zakony ohladom dvojitych obcianstiev ake mame, tak buduce volby budu mimo mna.
Ja neocakam nic, len konstatujem, vsetko to nakoniec skonci ako aj ten green deal a podobne hluposti, lebo momentalne svetu vladnu bezprecedentniy hlupaci a idioti. Nemci si nasrali do ust takym stylom ze su nasmiech celemu avetu, a nie len oni . Pretoze Jadro im vadilo ale zrazu su im dobre aj uholne elektrarne, a je len velmi dobre ze fico ide stavat dalsi blok v bohuniciach
Doteraz nemecko prosperovalo vdaka tomu ze malo priemysel nastaveny na lacny rusky plyn a ropu. Teraz ked im zacinaju krachovat velke spolocnosti, sa zrazu zacinaju prebudzat,
a ked nahodou dalsie volby vyhra PS tak co ten potkan potom odstupi? a ked ste pri vlade mali tu ovcu to vam nevadilo ze ste mali vsetko ,ze?
A teraz fesaci kto vie co sa deje, ked cina ,turecko, kazachstan a dalsi stahuju svojich diplomatov z ukrajiny ?
a pointa? zober loptu nie drogy :D
ty to tu nepis take veci, budes za rusa, tu sa svet zacal 2022
Cesi su zreli na jednu cez papulu, co si ti skur**nci dovoluju voci druhej krajine, je vrchol. Ale oni vzdycky boli "na tej spravnej strane" ked chcete vediet ake nalady su v cechach, staci sa opytat v bruseli" :D Na to ze nemaju euro su ti najvecsi vlezprdelove v EU
Ano podporuju ho :D https://www.tiktok.com/@pravduneumlcis/video…
Odporúčame