Ake tam boli strany? Vela ludi ho volilo " ved nech je sranda" a nemate ani tolko chochmesu priznat ,ze to co nechal ficovi, je uplna katastrofa. A nic ine sa tu clovek nedocita ,len lebo fico sem ,fico tam. vy chcete aby hned na druhy den najepsie do pondelka opravili to co mateloheger doje**l za 4 roky. PSKARY bonzuju na vlastnu krajinu,cim horsie tym lepsie, dpc postrielat ich za vlastizradu, a ludia sa tomu este na diskusiach tesia, ze nam chcu zastavit nejake eu fondy, nech si ich nechaju fasisti posrany.

