Macron dostane za usi aj od cinanov ,tak ako teraz dostal zase od uSSakov. :D Argentinský prezident Milei zasáhnul i do ukrajinského konfliktu. Na výslovné přání Washingtonu podepsal 29. března s Dánskem smlouvu o zakoupení 24 kusů letounů F-16 Block 15, + 1 kus Block 10, se vším vybavením, které má Dánsko na rozkaz USA dopravit do Argentiny s osmi náhradními motory a dalšími komponenty v letech 2024-28. Zelenskyj tak má smůlu, a Washington mu jasně ukázal, že limity na jeho vyzbrojování nejsou nekonečné. Argentina má za F-16 USA splácet ročně 100 milionů USD, protože Washington kupní cenu Dánsku vyplatil. Operace F-16 do Argentiny má zřejmý cíl, zabránit Argentině, aby nakoupila nějaké letadla, které nutně potřebuje, jinde. Tradiční dodavatel Argentinského letectva Macron, tak opět utřel

