Teraz zobrat uver aspon 10-15 miliard a sup postavit dalsi blok v Jaslovskych a 2 bloky niekde na vychode.
Teraz zobrat uver aspon 10-15 miliard a sup postavit dalsi blok v Jaslovskych a 2 bloky niekde na vychode.
Inak tito vselijaky znalci a anál ytici, to je tiez pekna sebranka, Ako moze ten znalec povedat ze to malo stat 291 tisic euro ked to za tu sumu nikto nespravil.Je to tiez banda negramotov niektory, Ja ked som predaval dom tak som mal dvoch znalcov, Jeden prisiel popozeral sa zvonku zvnutra, vypytal si cisla parciel a nazdar, jeho odhad 229 tisic euro / dom ma vysiel aj s pozemkom 250k / :D druhy dosiel ten si vypytal aj znacku podlah ktore boli namontovane, proste ho zaujimalo vsetko, Odhad 494k
Ale lietat BA PP BA je take Kiskovske, to bolo vsetko v poriadku ,hej?
Uz sa ukludni prestan tu dristat tie tvoje vymysly, Jedina UHcko ktore bolo v piatok vo vzduchu bolo SQFKo 7642 a letelo od Krnej smerom na Letisko BTS kde pristalo 14:45. ziadny dalsi let, a cena letovej hodiny stoji 3500 tisica aj zo servisom.
Inak to je take matovicovske, Kupit olietany srot z roku 2016 za 13 milionov ked novy stoji 15 :D ktovie kolko Mikulec zhrabol do vacku ked tak na to tlacil bez vyberka aj napriek zakazu od uradov,
AW189 je jedine konkurent od BELL 525 Relentless, ale ma O 3 miesta menej 18/21 a o 70 mil mensi dolet 580/651 nm ale inak su v podstate rovnake triedy, len sa cudujem preco nesli radsej do Airbusu tam je lepsi vyber
Letova hodina vcetne servisu stoji 3500 a nie 7, a jako to je problem ze letel, keby mikulec nenakupil uzemneny srot, tak vyuzil UH a co.
S tebou malokedy suhlasim, ale v tomto mas pravdu, mal som mesiac pozicane EV od predajcu, lebo som sa rozhodoval ci kupit alebo nie , ked som 1 tyzden uplne vynechal spalovaky, tak po tyzdni mi ostaval este dojaz 30 km, 450 som prejazdil. jeden den som dal z domu do BA/70km/ odtial KE isiel som spodom kvoli nabijacke na hoteli Kaskady, kde rychly obed+kava a dobite na 76% dojazd do KE v pohode, Ked poriesia, nabijanie na sidliskach, a dostatocne vykonne nabijacky ,tak nevidim v tom problem pre normalnych uzivatelov, a to som najazdil niekedy cca 60-80 tisic km za rok, Len keby to tak nasilu netlacili na cesty ale nechali ludom na vyber, Bolo by to v poriadku
Dialnicnu siet treba od zapadu na vychod a od severu na juh, Bodka, kazdy nepostaveny km bude len drahsi a drahsi.pretoze raz sa postavit musia
Len maly vcuc z clanku jak to chodi na slovensku "Žiaľ, na Slovensku až príliš do výstavby vstupovali politické priority. Tak napríklad úsek D3 medzi poľskou hranicou a Skalitým sa začal stavať za Mečiarovej vlády v roku 1997. Dvadsať rokov končila diaľnica v poli. Totiž, prvá Dzurindova vláda výstavbu diaľnic zastavila. Alebo diaľnica D1. Prvá Ficova vláda rozhodla o dokončení chýbajcich úsekov cez PPP projekty. Vláda Ivety Radičovej pod vedením ministra dopravy Jána Fígeľa projekty zrušila. A takto by sme mohli pokračovať ďalej... mozte nadavat na fica az budete fialovi degesi
aby ti neskyslo latecko ty jeb ko
mas pravdu Oman booknuty :D 21 dni, fico dakujem :D
To chce cas alebo do posledneho ukrajinca, Von Lajnova a cela komisia maju tiez v tych hlavach nas rate, Jeden mesiac povie ze ide zima a pirpadne odstavenie vody a energii ukrajincom je zlocin proti ludskosti, a druhy mesiac kked izrael odpojil celu gazu od energii a vody je pravo izraela sa branit akymi kolvek prostriedkami, Kde beru tu istotu rozhodovat o celej unii tito nikym nevoleni nimandi.UZ aby boli nove volby a liberali isli do sra ciek tam kam patria
Uz to zacina plavat na povrch, napr z tymi eurofondami, pre VUC a potom pytali pod zamienkou pokut 25% naspet, a ked sa jej na to pytali tak jej odpoved bude ze je to uz trapne, ze teraz budu vsetci hovorit "lebo remisova" jej retorika za poslednych 5 rokov, jej zrazu nechuti ovce vypatlanej
Pretoze bez fleetovych predajov je to nepredajne,nechapem ako to niekto normalny v tych cenach moze sukromne kupovat, a to nehovorim ze je to zle auto, v zivote som v tom nesedel ale ta ceno tvorba skodovky je strasna.
Rad by som nejaku vikendovku kludne s V12 ale jedine co je ako tak rozumne je bentley GT ale je to mordor pre servis, hlavne dostupnost dielov a potom bolenie hlav pre mechanikov :D
Ja ked som staval dom, tak mi SU zamietol ziadost na COV s tym ze nemam v blizkosti tecuci potok, pritom som staval na 25 arovom pozemku a chcel som ju pouzivat naspet do toaliet a na zavlazoavnie travnika.Nakoniec mi sam sef stavebneho poradil kupit oficialne zumpu a cov vlozit do nej :D Zakony postavene na hlavu
To ma chcu nasrat s tym bordelom s nabijackami ked som predobjednal elektro zo 100Kwh bateriou? Ale mna greta nenasere, V8 stale ostava v garazi" kdyby neco" :D
Ty ani neotvaraj chladnicku doma,,lebo urcite tam striehne fico na teba :D
Spisiak to zabil uplne, Boha fakt takuto preglejku chceli ako ministra? Sa smejete Dankovi ze je generator nahodnych slov, a Spisiak je potom co? Ved to sa nedalo pocuvat, on je jak cinsky kolacik stastia
Odporúčame