Inak tito vselijaky znalci a anál ytici, to je tiez pekna sebranka, Ako moze ten znalec povedat ze to malo stat 291 tisic euro ked to za tu sumu nikto nespravil.Je to tiez banda negramotov niektory, Ja ked som predaval dom tak som mal dvoch znalcov, Jeden prisiel popozeral sa zvonku zvnutra, vypytal si cisla parciel a nazdar, jeho odhad 229 tisic euro / dom ma vysiel aj s pozemkom 250k / :D druhy dosiel ten si vypytal aj znacku podlah ktore boli namontovane, proste ho zaujimalo vsetko, Odhad 494k


