Pardon, priznavam sa bez nasilia, Beriem 4ku s poznamkou :D
Pardon, priznavam sa bez nasilia, Beriem 4ku s poznamkou :D
A vidis niekde plne vlaky tankov alebo hufnic, zeby chodili ukrosom? Ja som len velice zvedavy ako sa budu potom budu spravat k putinovi ,tie europske ovce na ktorych absolutne nezalezi, ked sa USA dohodne s putinom, a nechaju si tie uzemia co maju, lebo alzaka sami svoji zavesia na strom.
Presne a este ked sa stavia ako etalon cistoty tak transparency international, ktory bol v minulosti sponzorovane spolocnostami ktore boli po celom svete vysetrovane pre korupciu a boli v konflikte zaujmov, tak vsetko bolo v poriadku :D
Ti slnieckari co chceli silou mocou ujst zo slovenska ponuka plati. kupim vasu nehnutelnost este nejaku 2jku obetujem :D
Sak minule tu slnieckari vraveli ze nemozu dobit nejaku dedinu cez cestu a zrazu mozu rozputat dalsiu vojnu?ale von der lajno sa smiala ze musia kradnut chipy z praciek, a medzitym si testuju nove ICBM strely, Tak sa nejako librtadi dohodnite ze ako budete oje bavat, aby to malo aspon aku taku formu.
INak keby toho trtka Kubinu zobrali na par dni do vazby, a potom pritlacili, bol by kajucnik jak vysity aj lizpic by si cvrkol od strachu, lebo to je taky par excelance pravnik, ze ked bol na sude, tak chvilu svojho klienta obhajoval a chvilku usvedcoval :D
Kto vsetci ?, daj nejaky link, lebo na pluske to je z dnesneho rana, hlavne mainstream cusi jak vos pod chrastou
A? zacina sa cely svet prebudzat ze cela covid hysteria je pekna fraska, a pfizer uz zrazu vykazal stratu, a dal si bokom cez 40 miliard usd na mimosudne odskodnovanie, Sama FDA aj CDC piznavaju a varuju ze tzv supervakciny skodia ludskemu zdraviu,
Ja im zelam ukrosom kazetove a fosforove vianoce :D
By ma zaujimalo co take ti vysetrovatelia, alebo ten sef podsekcie na ZP oznamil aku protispolcensku cinnost, Naka ju ma vysetrovat a nie oznamovat, a ked sa na ten urad pozries blizzsie, tak naco im bola objednavka tohoto? ako sa tyka ich uradu? "Posúdenie projektu rekonštrukcie zamerané na výskyt chránených druhov živočíchov a ich biotopov " to si naco objednali? to je zas len matovica pracka statnych penazi
Dufam ze vodne dela su nachystane a doplnene do plna.plno korytnaciek sa na vas liberalnu sracku uz tesia :D
Tomu sa hovori ze facka pre alzaka ktora bolela poriadne aj na dialku :D
Tak ja ti na to poviem jedno, treba tam poslat takticku jadrovu strelu a srat na nich, a hotovo, urobit z toho mesacnu krajinu a potom poorat.
keby niekto to co si ty napisal v opacnom garde, tak budete kvilit jak spinave prasce,,
Inak forischa som mal za takeho "tlchubu" ale ta rovnica o ktorej vravel od zaciatku pentak-lizpic-nicholson-kuciak, zacina po case do seba poriadne zapadat. vypocul som si s nim par rozhovor a zacinaju sa veci ktore vravel potvrdzovat. Bude to este zaujimave a slnieckari budu prekvapkany asi velmo :D
To len vy prekrucate fakty, Mali ste 3,5 roka svoloc a nic ste nedosiahli ani podvodmi, vpad na SIS kvoli zniceniu dokazom, Vpad na krajsky sud kvoli spisu, lipsis podvodne dosadeny ako prokurator, bol pri vsetkych vyznamnych vrazdach na SK Valko atd preco asi najprv ako minister potom ako obhajca obivneneho,zeby preto aby mal pristup k tomu ako sa to vysetruje? ty mi povedz, za 3,5 roka tu bolo rodeo, nic neplatilo, z ustavy je handra, nezakonne karateny, vypinanie spravodajskych webov, Multi svedkovia ktory potvrdia aj modre z neba, len aby neboli stihani,Jeb lina remisova vyrukuje pexeso s ludmi ktorych treba zlikvidovat, Vy ste fakt etalon demokracie chunta jedna
Mila pravda o tomto nenapiseme ci? to sa nam asi nehodi do repertoaru ze? :D https://plus7dni.pluska.sk/kauzy/zaleska-pri…
ANo davat si vlajecky na profilovky, a zapriet svoju narodnost v prospech nacistov, to hej, aj to je pomoc, ty komediant. Neverim ze mas aspon ZVS
SBU odhalila nove detaily podvodu ministerstva obrany ukrajiny, byvaly zastupca sefa rezortu si na ukor umierajucich vojakov VSU "odlozil" cez 1 Miliardu hrivien, pricom proti Reznikovovi ani nebolo zacate trestne stihanie :D Celkovo podla zisteni bolo ukradnutych uradnikmi na ukor vojakov priblizne 7,5 miliardy hrivien :D Taky slusny narod, treba ich v EU, to istotne
Cosi im este pribudaju vstavaju z hrobov, a pripraveny zase bojovat proti rusom.
Odporúčame