no neskoro, objednane aj zaplatene :D
no neskoro, objednane aj zaplatene :D
Neni toho kriku zase zbytocne vela? nedostavaju nahodou teraz akoze 13te dochodky este schvalene matopicom? ved ako to mohli za 13dni zvladnut?
neni to tak vzdy ,ja si svojich rodicov vazim a myslim ze maju pekny dochodkovy cas a aj ho vyuzivaju, momentalne takto :D proste im doprajem https://marinetraffic.live/vessels.php/wonde…
hm ,no to ste ma teda moc nepotesili ,ani som to nemal citat :D
To je riadne vymleta sekta :D
Je to cele kravina, s tych 2 % davat rodicom ako dochodok, vyplakavas tu, tak im pomoz viac ako 2 % nie? ci oni ti nepomohli ked si bol mlady?
preco nie ked su to lempli, a nevie najzakladnejsiu vec, ze ked chce manipulovat zo zbranou, zaver otvoreny ,kontrola komory a zasobnik mimo
No neni to zlaticko ten KUBINA? S dávkou irónie podotkol, že v normálnej spoločnosti by stačilo počkať Koteka na pracovisku, no to by prišli o možnosť „byť o pol siedmej ráno, v deviatich stupňoch Celzia schovaní za kríkom a čakať na príležitosť, kým budú môcť „zajať“ a imobilizovať nebezpečného zločinca“ a co tak toto ty nedonoseny j ebko o 5ej rano https://www.aktuality.sk/clanok/837543/polic… boze sak ste vy slnieckary sprosty, mate pamet ako korytnacky
1. na covid teror na sk a energrticku krizu islo podla samotneho degenerata z trnavy cca 7 miliard 2. nikde nebolo povinne celoplosne testovanie celeho obyvatelstva lebo to bola tak smrtelna choroba ze si sa musel testovat aby si vedel ci to mas, a ked nahodou ano, tak si mal zrat vitaminy normalne dostupne lieky. /ked si sa dovolal svojmu lekarovi/ a pod hrozbou nejakeho papiera si nemohol ani do potravin ist, Ukaz kde v EU to tak bolo , tie vase supervakciny su skodlive a ked to potvrdila aj FDA aj CDC zrazu ste ticho debilkovia, pre mna zamna chod si dat aj 10 boosterov. Na vasho matovica som sa pocas kovidu mohol tak zvysoka vysrat, moji zamestnanci aj ked boli nuteni byt doma, kvoli tym vasim vymyslom dostavali plny plat. a to som este malo povedal lebo rozpocet navysil o 17 miliard a dalsich 20 si pozical, ale neboj sa postupne sa to dozvieme a zas budete kvilit jak prasce
Slnieckari preco sa radsej neopytate svojho fuhrera Matovica kde rozje bal cez 20 miliard to vas netrapi ze to treba z niecoho aj zaplatit tie "atomofky, rulety a podobne kktin y? https://ereport.sk/smutna-realita-priblizne-…
Treba sa o svojich aj postarat a vratit im to co sa starali o teba, a nie len nariekat
a spravala sa ta kosicka onkologia ako politicka strana? asi nie ze ?
Dalsia podrztaska a zmrd prezidentom, strasne toto :D Dufam ze Kubis bude kandidovat
nema zmysel ti na to odpovedat, mas to vyfukane v tej hlave,
Tak teraz neviem ci to je za trest alebo za odmenu :D
Dokolecka dokola , fico sam povedal ze to bola chyba, tak teraz ich uprace, lebo sa spravaju ako politicke strany, to ze im hyena zo skladky podpisala 20 milion to je ok, ze? jasne preco sa pytam
A kedy ti zistis ze sa to jedna o POLITICKE mimovladky?
Len dufam ze neprepne hizballahu v makoviciach a nepridaju sa k hamasu, to bude potom asi izrael tahat za kratsie snurky v tom konflikte.
Pardon, priznavam sa bez nasilia, Beriem 4ku s poznamkou :D
A vidis niekde plne vlaky tankov alebo hufnic, zeby chodili ukrosom? Ja som len velice zvedavy ako sa budu potom budu spravat k putinovi ,tie europske ovce na ktorych absolutne nezalezi, ked sa USA dohodne s putinom, a nechaju si tie uzemia co maju, lebo alzaka sami svoji zavesia na strom.
Odporúčame