Praveze tych "kajucnikov" bude vela na vyber z minulej vlady.Staci ich na ich sposob strcit bez dokazov do vezby a oni sa zosypu. taky matovic ten je kajucnik aj na slobode v parlamente, prezradi na svojich vsetko, zo sulikom uz zacal :D
Praveze tych "kajucnikov" bude vela na vyber z minulej vlady.Staci ich na ich sposob strcit bez dokazov do vezby a oni sa zosypu. taky matovic ten je kajucnik aj na slobode v parlamente, prezradi na svojich vsetko, zo sulikom uz zacal :D
Zabezpecoval materialno technologicke vybavenie, objednaval na utvar hajzlak a podobne top secret veci :D
mas pocit ze uz oficialne funguje vlada ?
Huliak uz ako opozicny poslanca poukazoval nato ako to u budaja chodi z dotaciami eurofondami, niektore subjekty uz ich radsej vratili. Kopete nozickami, trasiete sa ,ale to je tak vsetko co mozte spravit, a opozicia nech drzi radsi tlamu, lebo 2x vymenovat psychoapta za ministra + jebn utu Remisovu, Budaja, Grohlinga, Mikulca Kolika tak to chce silnu kavu, ale nebojte Teplaky cakaju
Pocuval si pelleho co povedal o simeckovi? proste chcel rokovat o niecom o com nemal paru a nemal nic dohodnute zo sulikom a majerskym, Mal sa najrv dohodnut s nimi co mu mozu ponuknut a potom ist riesit pelleho, lebo takto by sa potom hadali vsetci styria medzi sebou
Mali ste 3,5 roka ustavnu vecsinu, celu policiu ste skorumpovali a nedokazali ste mu ani to smiesne obvinenia z tych tlacoviek, ale dokonaly pan ZAAX to vsetko vysetril a usvedcil fica ze je mafian, :D made my day Teba je skoda na tom slovensku.
2021 HOSPODARSKY RAST V CELEJ EU 2 NAJHORSI https://www.trend.sk/ekonomika/ekonomicky-ra… 31.7 2023 NAJHORSIE V CELEJ EU V RASTE INFLACII https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/676… 29.6.2023 SLOVENSKO NA CELE CHUDOBY https://www.startitup.sk/slovensko-je-na-cel… 2.10.2023 SLOVENSKO NAJHORSIE PRACOVNE PROSTREDIA V eu https://hn24.hnonline.sk/hn24/96107610-praco… NJAVYSSIE CENY ENERGII V EU https://www.tyzden.sk/politika/101549/data-b… atd ja viem ty napises LEBO FICO, nemam na teba uz naladu
daj tie tisicky km ktore sa rekostruuju a nemusis stovky daj aspon 10 mostov ktore sa opravuju. Hegeromatovicova banda nevytendrovala a nepostavila ani 1 km cesty, k D1/D4 isty pan M zablokoval povodny projekt lebo presadzoval aby D4 isla pod kolektory, Krizovatka sa davno mohla stavat, ale to by musel matovic odsuhlasit financovanie NDske ktora mala tuto krizovatku po vynati z povodneho projektu na starosti. citujem z tlacovky z Augusta 2021 "NDS nemoze ani rozbehnut VK pretoze oni mozu zacat projektovat a sutazit az ked maju schvalene financovanie projektu a to nema lebo je to zaseknute na ministerstve financii ktore momentalne riesilo loteriu a to malo prioritu, " a inside info : matelko vyhlasil neschvali financie na nieco co naprojekotval smer a za ich vlady by sa to uspesne postavilo" a ten uzasny utvar za peniaze chcelo uz zacatu rozostavanu krizovaktu POSUNUT na ine miesto. Na teba uz NEREAGUJEM lebo od teba len citam same KLAMSTVO. a nebudem s tebou stracat cas
Presne som vedel co napises, ,Ked vam heger napise ,ze sice sme druhy najhorsi v eu, ale z druhej strany sme hned na 2 mieste, tak budete bekat jak ovce a klanat sa jeho mudrosti, a my sme dezolati hej? :D typicky vypatlany volici olano a spol
Matovic si to ty? lebo len on tak vie klamat od rana do vecera
A preto sme boli 2hy najhorsi stat vo svete v boji s kovidom, hej: :D vyberas len co sa ti hodi, a co tak krajiny ktore su podobne slovensku mali aku umrtnost?Dansko, Skotsko,Irsko Finsko
Neviem o takychto veciach aspon co som z toho vasho prispevku pochopil, Singapur ,tokio a Quangzhou, boli uzasne miesta, Denver a manchester boli naopak strasne miesta :D
sa do toho sam zamotal presne ako figel :D nechapem tu breclavu :D, za komunizmu to mal byt usek brno-bratislava D1 ale po pade to to je D1 len po hranicu poto je to D2
Keby Dzurinda umyselne nezlikvidoval Hydrostav, Bola byto teraz mozno najvecsia stavebna firma v europe
Svet nie je komplexny, to je len vo vasich predstavach, z nejakej demagogie ,Predstavte si zil som v 5 krajinach na 3 kontinentoch a navstivil viac ako 80 krajin za svoj zivot, nikde dialnice nesposposobili ekologicku katastrofu, je to len maly vyrez do krajiny, pocas vystavby, a ktora si potom zije svoj zivot okolo dialnice po spusteni
Co si to sa nikdy nestalo, zadlzil krajinu ze to bude este vela vlad davat do poriadku, ale nee to sa nestalo, to fico. Bolo zemetrasenie ? Lebo Fico, Stale prsi ,Lebo fico. Zrazu sa vyrojili ti demokraticke presstituky, co teraz 3,5 roka spali, a idu kontrolovat vladu, tie by som prve vypol,, ako by povedal psychopat z tt vo verejnom zaujme
Ked poupratuju dokazy z inspekcie, Hlupana sa zrazu vylieci a zacne zase ordinovat. TO nam bolo treba protislovenskeho prezidenta, ako keby nestacilo ze sme doteraz mali protislovenskych cirkusantov vytretych vo vlade 3,5 r
aktivista sa ozval, a co si myslis ze ten vtak si hodi maslu,ked tam pojde cesta? preleti inde, Toto je akoze super stat ma hajit aj ine zaujmy, ale pi covat furt ze neni spoj dialnice to ano
Presne ako hovoris, demokracia bude taka ako povedia slnieckari, a bez diskusie, :D tzv demokraticka cenzura
Staci ked štat povie natvrdo tadialto pojde dialnica hned teraz a hotovo, a nie ze do toho rozprava kazdy co vie papulu otvorit, lebo tam taky vtacik tam hentaka jastericka, a take mokradiny a podobne kkt iny mimovladok a vselijakych bambusov co si hovoria aktivista. Ked nepostavis terauz o 10 rokov to bude 10x drahsie.
Odporúčame