oskvarky :D to su cukriky
oskvarky :D to su cukriky
Ujco za se tu? :D Upratovanie zacne od podlahy nebojte :D
Zas tu slnieckari kvilite ako postrelene svine, to ze hento tela ma dvojaky kilometer je davno zname ale budete sa jej zastavat ako keby bola nejaka panna orleanska, Co sa vsetci trasu ,a chodia vyplakavat do TA3 ,(zuza( hamran k vagovicovi, atd, Naco dopredu rozprava kraviny ze nikoho obivneneho nevymenuje ako kalinak? nebolo nahodou zrusene obvinenie voci nemu? Ale odsudeny lizpic jej nevadi, tak o com to cele je?
Nechapem co je toto za novinarku? to nemaju ziadny kodex a tato ani ziadne zabrany? sprava sa jak ohrdnuta holubica, a toto je uz asi 4 clanok co od nej citam kde uraza, jak nejaka sedlana v krcme ,pelleho a danka a vsetkych naokolo? nemali by byt novinari nestranny? Napise kybel zvratkov, ale zeby ich oslovila na vyjadrenie to nie, ci uz ozaj sa u nas citia ako nejaka politicka strana. Takychto by mali vypinat anie akoze " alternativy"
Je to nejake cele divne, ako keby s tym izraelcani ratali a ten utok im vyhovoval, aby mohli raz a navzdy zrovnat gazu zo zemou. Nech mi nikto netvrdi ze mosad,Sin-Bet alebo AMAn nemali tucha o chystanom utoku, ked mys nepresla cez tie barikady, Hizballah zacina vyhlasovat ze sa pripoji k Hamasu, bude to dlhe a krvave,
Dobre ujo, uz budem dobry a budem vykat :D
O tom pokuse ukrosov pri Orechove sa nepise ze ano? to nezapada do propagandy, Ukrosi vyslali 60 obrnencov k Orechovu, planovali zaskocit rusov pri zlom pocasi, a dufali ze nebude fungovat letecky prieskum a letecka podpora,, Ale preratali sa, Ruske letectvo klzavymi bombami zlikvidovali vsetku techniku a 300 ludi
Preco by nas mali napadnut, vy si vsetci stojite na kabli? prestante verit srack ov ym maisntreamovym mediam vyplachuju vam hlavy kkti nami. skuste si pozriet aj zahranicne media resp pohnut rozumom ak este nejaky ostal, alebo si vypocut aj putina, alebo zahranicnych komentatorov preco vpadol na ukrajinu,, to nie je ze vo februari sa zobudil a povedal ideme, to trvalo niekolko rokov ale vy si to stale v tych hlavach nechcete pripustit,, Ja som zvedavy ako sa budete tvarit ked sa zmeni geopolitika a USA vas panicek uzna ze putin mal vlastne pravdu, som zvedavy co budete potom hovorit
Na ktore, ? kks to uz dneska ma kazdy potrebu poucovat? sa pozri na seba, ty dalajlama, urcite by si mi mal vykat este podla tych zvastov co tu na mna skusas.
Nieco k teme nie je? z takychto liberalnych lateckovych buzikov fakt nemam obavy, :D kedykolvek, kdekolvek
debilko mas to v hlave popletene ,pozri kto a ako hlasoval za okupaciu a kto bol proti, Jaaj to uz sa vam nehodi do tabulek co? fasista
Vy slnieckari ste strasny idioti, mate v hlavach doslova, nas rane , Putin likviduje zvacsa vojenske ciele, a infrastrukturu skacete 3 metre a izrael bombarduje kobercovo hlava nehlava ,civilistov a vy to dokonca schvalujete, liberalny fasisti, Ked tomu putinovi prepne potom mozte vyplakavat ked bude z ukrostanu mesacna krajina.
Blazni na mopedoch? maju napr 1159 tankov a cez 16 tisic obrnenych vozidiel 125 bojovych lietadiel,atd by nas utlkli s capicami
hlupacik hrdina za klavesnicou v detskej izbe u mamy :D
Nemusis sa hanbit ze si tupy, my vieme ze podla vas historia sveta zacala az po Februari 2022, ale to nevadi este mas sancu sa to doucit, alebo proste umries sprosty no,. :D nic sa nedeje aj pre takch ako si ty svieti ,slnko, ktore podla vas uz vyjst nemalo 1.10
Pupusi nechcem vam tu do toho skakat ale potom zas ked urazas druhych jak maly chlapec, tak napr Rakuske zdravotnictvo vedie prakticky lekar,Nemecky je tiez lekar, Polska ministerka je tiez Lekarka, Cesi detto ,ale to je hlupak ako krajci a matovic, atd , a teraz sa mozte vratit k hadke :D
Nic lepsie sa im ani stat nemohlo :D Ako priznala premierka Lotysska E. Silinova Ak sa ficovi s orbanom podari zase dat dokopy fungujucu V4 ze sa pri hlasovaniach pripoja k nim. Sa eurohujeri aj poseru :D
Len to rusi zacnu brat jak izraelci ,potom sa mozte vytesovat, ked lahne popolom mesto za mestom
Nechapem co sa ti komedianti stavaju na zadne? to tam ma byt ta babka co tam bola doteraz?ani neviem jak sa vola milanova? o nej nik za 3,5 roka nepocul, Tam ma byt manazer a hotovo, ci sa im to paci alebo nie to je to posledne naco treba prizerat
Najlepsie to ukazalo aka to je skvela vlada a vo svete uznavana, ked sa šulino chvalil ako doviedol volvo, a to si dalo podmienku ze musi na tej zmluve byt podpis aj Fica, to ukazalo ako ich vbrali svete a kto je statnikom, a o tom ako heger a matelko chodili s natrcanu ruku na summite a kazdy na nich sral :D
Odporúčame