no daj, posledny rok ficovej vlady bol 1,1 miliardy a teraz kukni matovicove + si este pozical 22 miliard, neni umenie dvihaat a rozdavat miliardu sem miliardu tam, ako psychopat ale niekto to musi splatit, alebo mat to pokryte. matovic isiel na to pudovo, ved on nam dal sto eur, ale to ze ti nasledne z druheho vacku vytiahne 200 to uz vam jedno, ale ty chces tym povedat ze druha matovicova vlada a boli by sme v raji ano? matovicova vlada: jeden rozdava atomofky, druhy rozda armadu,nasledne za niekolko miliard ide vyzbrojovat, to su odbornici,? to vie kazdy, minat jak po nebohom


