o mikulcovi jeden s tych vasich kajucnikov vypovedal ze zobral cez 100k € ale to vas nezaujima
o mikulcovi jeden s tych vasich kajucnikov vypovedal ze zobral cez 100k € ale to vas nezaujima
ak to tak dopadne hlas skoncil, v dalsich volbach po nich ani pes nestekne, a pelegrini detto, podla mna tera zoberie predsedu parlamentu + nejake to ministerstvo navyse, a plnu podporu na prezidenta dajme tomu aj proti korcokovi, to bysom ho aj volil :D
prosim ta ked sa nechces zosmiesnit a robit zo seba debila, uz nikdy ich program nevytahuj, lebo to asi ani program neda nazvat.
Tri a pol roka bolo malo? mali ste ustavnu vecsinu a nie a nie ho zavret , kde je problem? bud ste tak neschopna banda nimandov alebo....
tu mas aby si videl aky je charakter ten zmrd https://www.cas.sk/clanok/451578/lipsic-chce…
Zato diler vodky Heger- psychicky naruseny Matovic- modroknizkar s jednodnovymi kurzami Nad, kotolnik Budaj a hlavne Remisova kralovna celej galaxie, to boli taky odbornici ze cely svet nam zavidel :D, to bolo to prave orechove,skusili ste ,nevyslo, zadlzili ste slovensko na 20 rokov dopredu za 3 roky, dufam ze uz nikdy sancu mat nebudu
Dakujem zase za zmazany prispevok ,pravda boli ze? tak inak pani Novinarka co predtym v topkach pisala recenzie filmov a serialov, a teraz sa chvalite rozhovormi s politikmi, skuste si dat rozhovor ak na to mate mozgove bunky s tym podla vas co pisete klamstva ze siritel konspiracii Gen Sevcikom. rozbil by vas argumentami jak soplave decko, za posledne 3 roky si novinari zvykli vysypat kybel h o vien a absolutne nedavaju priestor druhej strane sa vyjadrit. Mozte sa hanbit
zase klamstva ale co uz, s tym vietnamcom ste uz trapny, a nechcelo sa mi hladat cele to video, preto odkaz na fb,ale klasika liberali, ked nejsou argumenty,zacnete vymyslat, kde a preco
Si predstav si dovolil si chodec ist po prechode,ked akurat prechadzal lizpič, este by mohol prezradit kto za neho fukal po tej nehode
no daj tie ficove dlhy, vychvalujete sa aky ste inteligenti a my spodina, tak si najdite stav verejnych financii pred prichodom matelka, vy akademici
Si pametam ako mi zamestnanec hovoril, ked najal romov na pomocne prace, ze za 6o€ a cigarety to hodi pri volbach aj kotlebovi, im to je jedno, za kazdej vlady sa maju dobre stat sa postara :D ale klobuk dole za stovku na den to boli zevraj makaci neuveritelny
Len je zaujimave ze nasi novinari cusia a aj octk, ked sam na otazku kde bol v den volieb, tak povedal ze doobeda este kampanoval v senci, To jako vazne moratorium nic? sa mu vsetko prepecie tomu imbecilovi ze si moze robit co chce? Skoda ze mu ten geci nenalozil poriadne vo verejenom zaujme,, skoda ze to neskusil na repubilke, ale tam sa bal lebo je to zbabelec.
Ktym dialniciam ,kazdy co len trochu pricuchol k stavebnictvu a statnym zakazkam mu da za pravdu ako to bolo, to len novinari verklikuju furt dokola klamstva https://www.facebook.com/rkalinak/videos/slo…
vy slniecKáry uz prestante pouzivat slova ako konspirator, kolaborant, demokracia, ked absolutne nemate sajnu o vyzname tychto slov .D
„A ešte jeden odkaz pre všetkých aktivistov a novinárov, ktorí v sebe nenašli ani kúsok sebareflexie a odkazujú verejnosti niečo podobné ako Iveta Radičová. Že za fiasko reklamných agentúr sú zodpovední – čuduj sa svete – voliči. Viem, že by ste si želali vymeniť národ, ale ja som na obyvateľov Slovenskej republiky hrdý. Dokázali pozoruhodnú občiansku vyspelosť, keď sa nenechali zmanipulovať vašimi demagogickými článkami a falošnými prieskumami a zmobilizovali sa k nevídanej aktivite, ktorá vás zastavila na ceste za vašimi nekalými úmyslami. Ďakujem, Slovensko,“ uzavrel Chmelár. TREFNE PRESNE ako vzdy :D
Dneska to krasne zhrnul chmelar, aky je simecka debil :D a ze ma len plnu hubu slusnosti a demokracie. "„Prvýkrát v dejinách slovenskej demokracie porazený nebol ani schopný, ani ochotný uznať vlastnú porážku a zablahoželať víťazovi volieb. Michal Šimečka najprv trápne habkal a nad ránom, keď už bolo naozaj všetkým jasné, ako to dopadlo, sa vyhováral na to, že ešte stále nevieme, kto vyhral a že na Štatistickom úrade vraj majú nejaké problémy. Až dnes ráno bol schopný zo seba vytlačiť len veľmi nepresvedčivú vetu, že výsledky rešpektuje, Hovorí ďalej aj o Šimečkovom častom poukazovaní na slušnosť a demokraciu. Keď sa však mal šéf progresívcov prejaviť slušne a demokraticky aj inak, ako len slovami, prudko zlyhal. “ pokračuje Chmelár.
nic su v pohode, ale ked teraz fico nenarobi zo vsetkymi poriadky od podlahy viac ho nevolim, ak budem mat est SK pas budem volit Tarabu
A preto sa matovic teraz smeje, pretoze on zhanat tie peniaze ,za tie jeho atomofky nemusi,ani fico nestihol tolko za 12r ako stihol psychopat za 3 roky nas zadlzit. Videl si aspon jedno simeckovo vystupenie v EU parlamente? krasne sa odkopal a od laviciara ma daleko, ale to nasi novinari nezverejnia,je to ich opicka, Aj tearz novinari idu stale naplno, pozyvaju si do debat matovica, teraz zase mikulca, namiesto toho aby uz sedel vo vazbe
Nema sancu? vsak sa spojte zase zlepenec aj s hlasom, ludia to vydrzia este 1,5 roka, ked budu dalsie predcasne volby, ale smer bude mat potom 40%, VY praviciari a progresivci proste vladnut neviete
Treba potom slniecka demonstrovat aspon v decembri aby ste si uzili vodne dela, ako ludia dostali od lipsica, za fica ste vrieskali na namestiach co sa vam zachcelo, mali ste slobodu, za lipsica a psychopata matovica to tak nebolo, dufam ze smer uz druhy raz taku chybu neurobi a daju vam to jednotky potom zozrat naplno, ty demokrat
Odporúčame