ano lebo taraba je vo svojich nazoroch konzistentny a mysli mu to dopredu do buducnosti ako ficovi, To bude este silny politik ked dostane sancu
ano lebo taraba je vo svojich nazoroch konzistentny a mysli mu to dopredu do buducnosti ako ficovi, To bude este silny politik ked dostane sancu
Mas to trochu popletene, praveze to vtedy Taraba dobre precital dopredu a vybabral aj s matelkom a sulikom, pozri si video, tu to vysvetluje https://youtu.be/jIZa4AD2neI?si=9npHz5zqIKUG…
Ich serie to ze stracaju citatelov a predplatne, Otvoris si ereport a nic bulvarne a dezinfo tam nie je, kedze preberaju spravy aj s TASR, ale naberaju na citanosti a to im vadi. A potom tu je nejaka skupinka zadubencov ktori si vryvia novinari a strazci demokracie/ boha tato sebranka co tu bola pri moci z toho slova urobili doslova nadavku/ a ta ide urcovat ci je konspiracia a co nie, to mate ako Transparency, velky bojovnic proti korupcii, a ked kuknes ich sponzorov tak drviva vecsina bola po celom svete vysetrovana za korupciu :D
Setrit? to ste vy cely liberali rozhadzovat a potom na druheho ukazovat ze treba setrit. Ked fico odchadzal mal verejny rozpocet necelych 18 miliard, tato banda nimandov mala kazdy rok skoro 35 miliard a to si este 23 miliard Matovic pozical, /covid,energie/ stali dokopy necelych 7 miliard, Mal si sa 2x lepsie ako za fica? kde su tie peniaze, Ziadna nemocnica nestoji absolutne sa nic nebudovalo- stavebnictvo, kde su tie €
Budes prekvapeny ale viem, zalezi v ktorej lokalite a ci novostavba, kupil som ich v ba za poslednych 5 mesiacov 9 ks z toho je 1 este na papieri
Liberalne slniecka, ktory sa vyhrazali ze ak vyhra fico, -odkupim vase byty minimalne 3+ izieb, platba do 2hodin a ako darcek pridam Klucenku a magneku Slovenska :D
strasne ta to serie ze? keby si mohol puknes od jedu aj 2x, tak uzivaj :D
Cosi to je predsa demokraticke, tak ako aj bombardovanie v podani usanazi je demokraticke
To bola krasna Placovka, keby som to vedel skor mohol som si spravit pukance k tomu, cirkusanti :D
Inak zaujimave, presiel som si clanky z roku 2020 ked psychopat dostal poverenie od trubky, tak nikde sa nepisalo zeby mal cas 14 dni, ani slovo
Treba pockat ked trochu prituhne a potom im dat ochutnat vodne dela v mrazoch ako to robil lipsic
Liberalni degesi v eu parlamente, sa im uz trasu vajka, zacina povstavat opozicia, za chvilu sa pripoja Poliaci, Litevci uz su tam,ti budu drzat s v4, uz len cesi jako vzdy budu zradcovia ale len do volieb, Andrej sa prida :D
Keby ste kvoli tomu vy slnieckarske ovce pukali ako napite komare, tak budem dobrovolne v tom aj spavat :D
Teraz by mi ani nudzovy stav a zavrete hranice nevadili, len aby potkany neutekali pred teplakmi :D
Co by mal, je to normalna legitimna cesta ako potlacit to co sem hamran napustal,budete valit oci ako sa to da lahko zvladnut do par tyzdnov, vy telce slnieckarske
Zabudli ste napisat ze medzi velkymi porazenymi su hlavne Aktuality Sme,a a DennikNenavist ,ty kampanovali viac ako niektore politicke strany :D a krasne utreli rypaky a treba co najskorsie prijat podobny alebo tvrdsi zakon FARA
dal som ti plusko, lebo to pobavi ked liberalny fasista nadava druhym do nackov :D maj pekny den, dilino
poliaci nec nic radsej nekomentuju, teraz tam mali protest a zucastnilo sa ho cez Milion ludi proti vlade, takze silna V4 este ma sancu akurat cesi hlupi si zvolili hegera len v okuliaroch a zuzu v uniforme, ale a oni sa prebudia
Fico´jasne povedal ze ustavnu vecsinu nechce, zase bluznite
Darmo im to pises, slnieckar to proste nepochopi, oni proste musia mat stoj co sto nejakeho triedneho nepriatela, Lebo fico, Lebo putin. proste magori
Odporúčame