Reagujete stale len pudovo a nie s chladnou hlavou, Pozrite sa na tu zostavu co tu bola 3,5 roka, ti sa tvaria ze neboli pri moci ako keby ani na slovensku neboli,. to zase chcete, ozaj chcete byt oficialni zobraci EU? Uvidite co vsetko este vyplava na povrch,matovic ich pred volbami povlaci bahnom, :D PSko zapreda slovensko za jedno potlapkanie po pleci, hlas to iste, Dzurinda za vypredaj mal by t v leopoldove a nie na slobode, treba ho poslat na poznavaci zajazd do Srbska,najblizsi most by bol jeho.Ostava Fico, mozte nadavat ako chcete ale momentalne to je jediny statnik /pozrite reakciu Volva na tovaren na slovensku ked trval na Ficovom podpise/ Cize ideal by bol Fico ,pre mnazamna aj s republikou SNS a trebars SAS, / nech sa krizovo kontroluju, aby dal krajinu do poriadku, a potom si ho zase zhodte do opozicie a zvolte si liberalov ktori to zase Doje**u


