Zaujimave ze Rumunsko 44,5 % Bulharsko 15,3ˇ% obyvatelov nemaju splachovaci zachod . Tak nechapem co beriete nejake zachody ako meritko, uz je to trapne, :D
Zaujimave ze Rumunsko 44,5 % Bulharsko 15,3ˇ% obyvatelov nemaju splachovaci zachod . Tak nechapem co beriete nejake zachody ako meritko, uz je to trapne, :D
To je zaujimave vy lateckari ze klamstvo je vasim nastrojom ako aj vasho fuhrera matovica, stale pocuvam ze aka je infovojna dezinformacna stoka a neviem co a dnes som si ju zase na cestach pustil ako v poslednej dobe velakrat,a predstav si zase, nic, este aj to pocasie povedali lepsie ako SrO :D ,nechapem tie vase klamstva, ziadna vyzva aby ludia isli do ulic nic, Bol tam p.Sevcik a malo to hlavu a patu ten rozhovor.tak hadam uz natrafim na nejaky ten " kybel" dezinformacii
Mate to v tych hlavickach slnieckarskych popletene, tu teraz neslo o vasho bubaka fica ktore sa tak bojite, ale curil bandu, ked vtedy sis vydala predbeznu spravu pre najvyssich cinitelov o manipulacii dokazov a svedkov, tak pokracovali dalej vo vlastnom vysetrovani a odposluchoch. a ked mal v plane dozorujuci prokurator uišp podat na sud obzalobu, v panike zautocili na sis a nbu,+ zadrzali vysetrovatelov. Zaco chcu odvolavat alaca? to mali byt ti fesaci z naky davno postaveny mimo sluzbu, za mensie priestupky a podozrenia odchadzali policajti do civilu.Len sa treba na to pozerat triezvymi ocami a nie od krvy, a vsade vidiet fica
TO si pravda robi srandu? aky je rasisticky obsah alebo vulgarne slovo na pravde co som napisal? ze sa idu likvidovat dokazy o skupinke vysetrovatelov a ich sefovi spec prokuratorovi?
Alzak dostal falosny prislub na F16 a uz si cvrkol od radosti, a cely stastny si fukol a hned vyhrava :D ked mu tie stare danske kridla budu padat z oblohy ako muchy potom co bude pytat, lietadlovu lod? ponorky?
A to sa este nepriznal ze s lajom boli aj pri kennedym a vedia kto to bol :D , ich rozpravky su legendarne, presne nezisteny den v nezistenej hodine, neznamy pachatel dal neznamy uplatok na neznamom mieste v presne nezistenej sume neznamej osobe, alebo uplatok bol odovzdany v kancelarii, v budove ktora v tej dobe este neexistovala :D
Presne takych aky si ty a este osadnikov matelko potrebuje, co si nevie zratat 1+1 ale z tlacovky sa dozvie ze vlastni podiel na vile vo francuzsku a v belize ista cast prachov je tiez tvoja :D, matovic ti do jedneho vrecka da 50euro ty sa tesis ze aky je fuhrer dobrosrdecny, ale z druheho vrecka ti vytiahne 200euroale ti si hrkutasa si rad :D
to je kravina, a vymyslel si to caputkin ratlik a obhajca curilovcov Kubina uz mu to aj prokurator o**bal o hlavu, ale prestituti sa toho chytili jak osa na med a dookola to verklikuju, a tupolata v diskusiach
S400 zhltne tie f16 jak maliny :D stare vylietane sroty ,Alzacik si cvrkne do trenirok a vlhke sny a nadvlade s F16 pokracuju dalej :D
Uz to prestante omielak tie s**ky furt dookola, co vam matelko nataral na tlacovke s vygumovanou remisovou.Za kovacika este budeme platit vsetci odskodne, toho sa neboj :D Napis sem presne kedy bol 363 pouzity mimo zakon, lebo to tu je samy seliga pravny analfabeti,Predstav si ze jediny kto postavil od prevratu novu nemocnicu bola ficova vlada, sokujuce co?Povedz mi jednu vec co ti za ficovej vlady chybalo,,teraz? tito nimandi rozdrb**li 40 miliard € nanic, samospravy nemaju peniaze, obce nevedia co skor ci zaplatit elektriku vskole alebo na obecnych uradoch, atd, slnieckari dostali krajinu do krachu a este aj s vlastnej neschopnosti ste schopny obvinit fica, to ze ma teraz take preferencie ake ma zato si mozte vy sami.Vzkriesili ste ho ako fenixa, hlupaci
Rovnako, :D stale sa dotahujeme ,nakladame si, ale ak sa jedna o Europske pohare, fandim aj slovanu, ziline dunajskej, kazdemu muzstvu, hadam ten koeficinat raz zlomime :D
tak isto ako ked vas kral tupcov matovic, povedal ze ma 600mil na belize, alebo vila vo francuzsku, sa podobny jednoduchy jeho volici videli tak ako aj ty ze tam pojdes dovolenkovat do tej vily co patri slovensku, aj to nas stalo miliony a hanbu v eu, Nic ste mu nedokazali a ovladali ste vsetky zlozky, a isli ste nanho trapne s nejakymi tlacovkami, o kiskovi. :D Zato tito vasi slnieckari zatali taku sekeru ze sme pred krachom, To mali Dvojnasobny rozpocet, sme samali mat ako v raji, uz, ale nie, samospravy nemaju peniaze, remisova povie ako usetrila 150mil , a zahadne chyba statnemu podniku SVP 150 mil a je pred krachom.Odbornici, stacilo, zbalte sa tahajte dalej a berte aj ovce sebou
Teraz sa mozte vadit, kto dalej doští :D
Sranda na tom je ze jedina vlada ktora postavila nemocnicu, bola ficova:D cul ta moze aj roztrhat od jedu ty sr**ckomet
To nemyslis vazne o tom PS ze? Pacilo sa mi ako zhodnotila Šimecku Benova,/to je tiez ťela ale zatial jej to nikto nevyvratil/ Michal Šimečka, ktorý nás o dušu obvolával keď ho v prvom kole nezvolili za podpredsedu EP a ktorého najväčší “úspech” pre Slovensko bola historicky prvá rezolúcia proti vlastnej krajine, ktorú kedy predložili slovenskí poslanci. Vraj sme tu všetci homofóbni. Jeho najvačšou traumou je, keď mu niekto pripomenie ako robil asistenta vtedajšiemu smerákovi B. Zalovi. Pozri teraz diskusiu na TA3 a ten vas skvely Valasek, ten ma v hlave tak prazdno, ze len tam habkal a argumenty ziadne,Pozri si vystupenia Simecku v Eu parlamente, ak niekto suhlasi a navrhuje aby maly mensie krajiny nizsie pravomoci a vzdali sa pravo veta, Tak je proste nevolitelny a moze byt chrumkavy a kecat kraviny dookola. a ludia im na to skacu, ze ked budu volit fica, tak prestane vychadzat slnko
Treba kupovat zlato, zatial klesa na nove minimum :D ja som si " přikupil" :D
Lebo FED tlaci peniaze, ktore maju hodnotu ako toaletny papier
pokracovanie. Alebo vazne veris nejakej vypatlanej remisovej ze by sa zastavil az v liptovskom Mikulasi ci kde to ? pozrel som si za posledny mesiac asi 10 rozhovorov s putinom a nikde som nezachytil ze chce valcovat europu,to su len vlhke sny nasich politikov, aby mohli ma t po nudzovom stave dokonca vojnovy, aby sa lepsie kradlo, tak strasia jednoduchych ludi.Ak by Azov obsadil ako hovoris Lvov, tak si myslis ze by EU nejako zasiahla? skor rusi, EU su ako amici, jedno hovoria a robia druhe, Amici dokonca, ked bojovali proti talibanu, tak im sami vlacili plne kontajnery penazi,a nehovorim kolko C130 a C17 pristavalo po nociach v Bagrame s pickupmi pre taliban :D to len tak na okraj To aky stat ostane po vojne za nasimi hranicami, nam osobne moze byt ,jedno, ukrajinci sami si zlikvidovali buducnost, a EU by mala este viac posilnit vychodne kridlo a hermeticky uzavriet vychodnu hranicu.ako sa hovori uz nie je cesty spät,mali sancu v marci ked boli dohodnuty na primeri.
Ja to chapem az moc dobre, a pozeram sa na to z obidvoch stran. Tie "kydy" o nacizme nieco n tom bude, azov a pravy sektor, boli povazovane za nacisticke dokonca som tu brozuru pre policiu mal v rukach. ale to je teraz jedno su to najvecsi bojovnici za demokraciu :D teraz ti nieco odcitujem " nase deti budu chodit do skoly a ich na donbase budu sediet v pivniciach, nasi dochodci dostanu svoje peniaze, na donbas nepojde ich dochodcom ani hrivna" prezident porosenko.amici vrazili do majdanu 5 miliard dolarov, sami to priznali a skor si myslim ze sa im to vymklo z ruk.pozri si dokument Roses haves thorns https://www.watchdogmediainstitute.com/p/blo… na yt je aj s cz titukami, mozno sa ti trochu rozsvieti.Putin ich varoval uz 2013 ze nech osn a Eu zasiahne lebo to zacina prekonavat vsetky ciary a bude nuteny zasiahnut.Potom boli Minske dohody a tie viem naco sluzili merkelova to priznala sama, Takze Putinziadne klamstva nekydal aby niekoho obsadil,
zase trefne od chmelara :D je nebezpečné, ak to šéf Progresívneho Slovenska Michal Šimečka zľahčuje, že sú to len „paranoidné konšpirácie Roberta Fica“, Juraj Šeliga prská, že „prevrat sa deje len v hlave Roberta Fica“ a Eduard Heger sa smeje, že to nie sú bezpečnostné zložky, ale Fico, ktorý vraj spochybňuje demokraciu. „Tak to svedčí buď o tom, že si neuvedomujú mimoriadne nebezpečenstvo celej situácie pre ústavný poriadok a právny štát alebo sa sami podieľajú na jeho demontáži,“ myslí si Chmelár Vážnosť situácie si podľa neho najlepšie ilustrujeme, keď si uvedomíme, že aj riaditeľ SIS Michal Aláč má k dispozícii bezpečnostné zložky, ktoré by ho mali chrániť. „Čo by sa stalo, keby sa postavili ozbrojenému komandu NAKA na odpor?“ pýta sa Chmelár. Kovbojka na pokracovanie :D
Odporúčame